2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

@رئووفم    

سلام عزیزم میشه آدرس اون عطاری تو شهرضا رو برام بنویسی...اگه شماره تلفن هم داره برام بنویس...شما بادکش هم انجام دادی چند جلسه؟...من قارچ دارم شیافاش برا قارچ هم خوبه یا فقط عفونت؟...اونجا که رفتم بگم شیاف برای قارچ میخوام یا باید با دکترش صحبت کنم ممنون میشم راهنمایی کنید؟ شما به اون عطاری مشکلت. هم گفتی در مورد پریودی؟

لطفا برای ظهور آقا امام زمان و سلامتی همه مادرها و مادر من یک صلوات بفرستید.
@رئووفم     سلام عزیزم میشه آدرس اون عطاری تو شهرضا رو برام بنویسی...اگه شماره تلفن هم ...

اصفهان شهرستان شهرضا فلکه شهدا 

جنب مادی دکتر کمال ترابی ک ایشون فوت شدند 

اما بچه ها و پسرش جاش نشسته 

داروهاش در حد معحزه ست 

هر وقت رفتید هر چی سند مدرک پزشکی حدید داشتی ببر 

بدون ازمایش دارو نمیده 

فقط برای درمان عفونت زنان اگه بگی بهت دارو میده 

فارس. وراوی...❤❤❤
اصفهان شهرستان شهرضا فلکه شهدا  جنب مادی دکتر کمال ترابی ک ایشون فوت شدند  اما بچه ها و ...

عزیزم نوشتی جنب مادی؟

اصفهان شهرستان شهرضا فلکه شهدا  جنب مادی دکتر کمال ترابی ک ایشون فوت شدند  اما بچه ها و ...

کاش شماره تلفنش هم داشتی گلم...

بله جنب مادی  اونجا معروفه بپرسی نشونت میدن  فکر کنم دارو گیاهی گل زنبق بود اسمش

ممنون عزیزم..خیلی لطف کردی...شما روزی چندتا ویتاگنوس و اگنوگل میخوردی؟

ممنون عزیزم..خیلی لطف کردی...شما روزی چندتا ویتاگنوس و اگنوگل میخوردی؟

یه دونه ویتاگنوس صبح یه آگنوگل ظهر 

چون‌من بعید میدونستم پریود بشم‌

وقتی با پرژسترون‌نمیشدم‌

فارس. وراوی...❤❤❤
یه دونه ویتاگنوس صبح یه آگنوگل ظهر  چون‌من بعید میدونستم پریود بشم‌ وقتی با پرژسترون‌نمیشدم‌

ممنون عزیزم..اگه بازم سئوالی داشتم می پرسم ازتون...

سلام عزیزم،شرمندم من پسرم کلیه اش دچار مشکل شده،این دکتر رو بهمون معرفی کردن،برای کلیه خوبه؟گاطلاعات بیشتری دارید از ایشون؟ممنون میشم جواب بدین،متشکرم

رامانوجان روز ۲۲ دسامبر ۱۸۸۷ در تامیل نادوی هند در یک خانوادهٔ فقیر به دنیا آمد. ۱۰ ساله بود که با ریاضیات آشنا ‌شد. این نابغه ریاضی تقریبا بدون هیچ آموزشی به صورت خودآموخته توانست در ریاضیات محض به گونه شگفت انگیزی پیشرفت کند .فیلم، «مردی که بی‌نهایت را می‌دانست»  راوی زندگی وی می‌باشد. متاسفانه این نابغه بزرگ ریاضی به بیماری سل مبتلا شد و در روز ۲۶ آوریل ۱۹۲۰ در ۳۲ سالگی از دنیا رفت.
سلام عزیزم،شرمندم من پسرم کلیه اش دچار مشکل شده،این دکتر رو بهمون معرفی کردن،برای کلیه خوبه؟گاطلاعات ...

سلام . دشمنتون شرمنده باشه . زنده باشید   و سلامت 

این دکتر تو شهرضا مخصوص کلیه ست دارو گیاهی میده 

خیلیا راضی بودن ۳۰ سال پیش کلیه فامیلمون ک دکترا گفتن از کار افتاده کامل درمان کرده 

با مدارکش زنگ بزن و ببرش بگو ک خود کمال ترابی باشه پیرمرد خیلی بهتر تا کسی دیگه

فارس. وراوی...❤❤❤
2706