2737
2734

دلم واسه بچم ميسوزه خيلي ترسيده

من فارسم ولي عاشق كورد و زبان كوردي ام فقط از زبان كوردي هربژي بلدم  هه ر بژي ايران    هه ربژي كورد  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
کجااومده

دوسه روز پيش يه زلزله محكم اومد الانم دوبار زد ولي اروم

من فارسم ولي عاشق كورد و زبان كوردي ام فقط از زبان كوردي هربژي بلدم  هه ر بژي ايران    هه ربژي كورد  
2738

دخترم همش مياد ميگه ايت الكرسي واسم بخون تا خيالم راحت شه زلزله نمياد بتونم بخوابم بخدا جيگرم ميسوزه

الهی بمیرم سخته  من همش تواین فکرم اگه خدای نکرده یوقت زلزله بیاد دخترم چی میشه خداخودش بدادمون برسه بهمون رحم کنه

خدایاسرده این پایین ازاون بالا اگه میشه نگام کن         یه کاری کن اگه میشه فقط گاهی خودت قلبمو ها کن     خدایاسرده این دستام ازاون بالاخودت ببین میلرزه         مگه حتی همه دنیا به این دوری به این سردی می ارزه😔
الهی بمیرم سخته   من همش تواین فکرم اگه خدای نکرده یوقت زلزله بیاد دخترم چی میشه خداخودش بدادم ...

خدا نكنه عزيزم ولي وقتي ادم مادر ميشه فقط به بچش فكر ميكنه تو اين مواقع

2706