2726

دختر من هفت ماهشه و شديدا وابسته پستونك يعني بدون پستونك نميتونه بخوابه و تو بيداري هم دم دستش باشه ميندازه تو دهنش بعضي وقتا هم كه پستونك دهنشه و مثلا داره تلوزيون ميبينه خود به خود ميخوابه كلا خيلي راضيم از پستونك ولي....

دختر من دو تا مشكل داره يم اين كه خواب خيلي سبكي داره و دو اينكه وزنش از زماني كه پستونك خورده  پايين اومده الانم كمبود وزن داره اصلا لب به غذا هم نميزنه قاشق رو ميبينه دهنشو محكم ميبنده سرشو اونطرف ميكنه

يعني به نظر شما مممنه از پستونك بگيرمش درس بشه؟

ميترسم بگيرم بدتر شه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

به نظر من از اونجایی که ۲تا بچه پستونکی داشتم غذاش ریطی به پستونک نداره بچه ها دوره ای غذا میخورن پس نگران نباش وزنشم حتما ببرش چکاب کامل امکان داره از ویتامینای بدنش کمه 

پسر منم تقریبا لاغره از کم خونیشه هیچ وقتم اصرار نمیکنم برای غذا خوردن اونقدری میمونه خودش میخواد 

دکتر بخاطر رفلاکس پنهان به من گفت به پسرم بدم

و تاکید کرد براش حالت رژیم داره و ممکنه  کم شیر بخوره چون فعالیت نوزاد مکیدنه و خسته میشه منم همش فک میکنم بعداً برام مصیبت میشه😔

به نظرم یه دفعه ترکش نده چون بچه ها بیشترین لذتو از. مکیدن میبرن

سعی کن آروم اروم چیزای دیگه جایگزینش کنی مثلاً آبمیوه بریز تو شیشه قندآب خوری یا میوه بده بهش میک بزنه

هر سوالی در مورد آندومتریوز یا آزمایشهای ژنتیک ( آمینوسنتز و سلفری )غربالگریه بارداری دارید بپرسید اگه بتونم کمکی کنم خوشحال میشم چون خودم تجربه های تلخی در موردشون داشتم 💗💗💗

ربطی به پستونک نداره.دختر من یک سالشه وقت خواب همش دهنشه از دهنش بیفته بیدارمیشه تا پستونکشو میدمش دوباره میخوابه شیر وغذاشم مرتب می خوره

میدونی...بحث لیاقته.قورباغه روووو ...روی تشت طلاهم که بذاری میپپپپره تومرداب...

اونجا كه گفتي پستونك تو دهنش خود به خود ميخوابه يه آه و حسرتي از نهادم بلند شد كه نگووو

يعني بي اشتهايي به پستونك ربط داره؟ الان اکثرا بچه ها کم اشتهان مثل پسر من

مادرم ميگه :به ديوار تكيه كن ولى به مردها ، نه …!كه ديوار اگر پشتت را خالى كرد سنگ است و گچ، نهايت سرت ميشكند …!ولی اگر مردى رهايت كرد دلت ميشكند روح و تمام زندگيت ميشكند و زنى كه بشكند سنگ ميشود، سرد و سختكه نه ميخندد، و نه ميگريد …و اين يعنى فاجعه…فاجعه زنيست كه از دلدادگى ترسيده.❤️❤️❤️❤️❤️(ازتون یه خواهشی دارم از شمایی که امضامو میخونی...مادری یا خانوم خونه یا شاغل و یا همه اینا... لطفا موقعی که تو خونه مشغول کاری، اگه شیشه مربا تموم شد ،اگه جعبه مقوایی پیتزا و شیرینی خالی شد ،اگه شامپو تموم شد،قوطی شیر خشک دلبندت خالی شد،شيشه خيارشور و سس و آب معدنی و بطری آب میوه تموم شد،اگه خواستی اسباب بازی شکسته يا هرچیز پلاستیکی يا مقوايي يا فلزي و شيشه اي دور بندازی...یه کیسه پلاستیکی بزرگ بزار دم در هرموقع یکی از اینا تموم شدن لطف کن بندازش داخل اون کیسه و وقتی پر شد سرشو گره بزن، یا بندازش ظرف زباله یا ازش آویزون کن.میدونی چقد اجر کارت میشه؟؟ هم در حق طبیعت و هم در حق اون انسان زباله گردی که ضایعات بازیافتی خشك جمع میکنه لطف بزرگی میکنی و میدونم که پاداش این کار خوبت یه جایی به خودت برمیگرده 🙏🙏💚💚💚)اسم اين كار تفكيك زباله خشك در مبدا است كه در اكثريت كشورهاي اروپايي و جهان اول انجام ميشه