2410
2553
عنوان

بچها من خیلی ادم بدی شدم

836 بازدید | 18 پست

میدونید چی میگیم یعنی گناه دیگه برام معنا نداره بخدااا دیکه خودمو نمیشناسم نمیدونم این فاطمست این کیه خیلی عوض شدم همش میگم درست میشه ولی نمیشه چرا نمیشه چرا ادم نمیشم چزا صدام به گوشم نمیرسه 

خدایا تویی یاور تویی همدم تویی مهربان از مادر  😍😍😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

گاهی مشغله ادمها ادما رو از خدا دور میکنه.اگه وقت داری مطالعه ات رو بالا ببر

با بخشیدن، واقعیت های گذشته عوض نمی شوند زیرا گذشته را نمی توان تغییر داد. ما فقط می توانیم دیگران را ببخشیم تا به آرامش بیشتری برسیم. بخشش به ما اجازه می دهد با گناه، سرزنش و احساس شرم خداحافظی کنیم و به ما یاد می دهد که با دوست داشتن دیگران از شر ترس های گذشته رها شویم

همین حالا پاشو توبه کن نماز بخون قلبت آروم شه پاک شه، دوری از خدا باعث این اتفاقا میشه

جهل و تعصب آنقدر قدرتمند است که میتواند جنگ را به صلح،و بردگی را عین آزادی جلوه دهد.
2714
همین حالا پاشو توبه کن نماز بخون قلبت آروم شه پاک شه، دوری از خدا باعث این اتفاقا میشه

نمیدونم چطورط بگم توبم کنم از ته قلبم نمیتونم حرف بزنم با خدا احساس میکنم اندازه به دنیا فاصله افتاده بین منو خدااا

خدایا تویی یاور تویی همدم تویی مهربان از مادر  😍😍😍
اره منم احساس ندارم خوشحال نمیشم دیگهو عمقیا همیشه قمگینم

مشکلات زندگی ادمو اینطور میککن.نزار بهت غلبه کنن.یه بار قراره زندگی کنی پاشو خودتو تکون بده غمات بریزه

با بخشیدن، واقعیت های گذشته عوض نمی شوند زیرا گذشته را نمی توان تغییر داد. ما فقط می توانیم دیگران را ببخشیم تا به آرامش بیشتری برسیم. بخشش به ما اجازه می دهد با گناه، سرزنش و احساس شرم خداحافظی کنیم و به ما یاد می دهد که با دوست داشتن دیگران از شر ترس های گذشته رها شویم
نمیدونم چطورط بگم توبم کنم از ته قلبم نمیتونم حرف بزنم با خدا احساس میکنم اندازه به دنیا فاصله افتاد ...

میفهمم چی میگی ولی نذار اینجوری باشه پاشو تو میتونی

جهل و تعصب آنقدر قدرتمند است که میتواند جنگ را به صلح،و بردگی را عین آزادی جلوه دهد.
من يه راز تو دلم دارم كه هروز بابتش عذاب ميكشم دلم ميخواد بميرم

به ما بگو به هیچکی نمیگیم

نمیدونم چطورط بگم توبم کنم از ته قلبم نمیتونم حرف بزنم با خدا احساس میکنم اندازه به دنیا فاصله افتاد ...

چیزی از خدا خواستی و بهت نداده؟

منم اینجوری شدم تا حالا هر چی هم ازش خواستم بهم داده جز یه چیز که هر چی صداش زدم و اشک ریختم بازم نشد و خیلی هم برام اون مساله مهم بود بعد از اون سرد شدم از همه چی

2706