2726

بچه هاي شنا راحت ميخوابن؟؟دختر من هفت ماهشه بيشتر وقتا كه ميخوايونمش يكسره دست و پاهاش و حالت تيك مانند تكون ميده بعد خوابش خيلي سبكه با كوچكترين صدايي از خواب پاميشه

مثلا الان داشتم ميخوابوندمش خودش دوس داشت بخوابه چشماشم كاملا بسته بود ولي دست و پاهاش هي بالا پايين ميپريد انگار كه نميتونس كنترل كنه بعد روشو كرد اونطرف با چشماي بسته داشت صدا در مياورد با خودش حرف ميزد كاملا هم خوابيده بود الانم خوابيدع هي ناخوناشو ميكشه به خوشخواب

به نظر شما اين مشكله؟؟ببرمش دكتر يا به خاطر شيطنتشع؟؟

تازه تو خواب بلند ميشه چهاردست و پا هم ميخواد راه بره🥴🥴🥴🥴🥴🥴

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
دختر من الان به زور خوابوندمش خیلی شبا کلی تو خواب غلت میخوره چهار طرفشو بالش میزاریم بنظرم طبیعیه ب ...

غلط بخوره اشكالي نداره ولي اين بيدار ميشه به خاطر اينكه نميتونه بخوابه گريه ميفته

پسر منم ۱۰ ماهشه خیلی شیطون و بازیگوشه خیلی خوابش میاد ولی به زور تازه خوابیده هی غلت میخوره اینور اونور

💙 فقط کافیه به خودت و داشته هات و انچه که خواهد رسید باور داشته باشی اونوقت میبینی چیزی نمونده تا بدستش بیاری 💙💪

رفلاکس نداره؟ بچه ها تو این سنین وقتی یه مهارت جدید مثل چهار دست و پا رفتن رو یاد میگیرن حتی تو خواب هم میخوان تمرینش کنن و ذوقشو دارن. به خاطر همین خوابشون یه کم به هم میریزه

برای شادی روح پدر و مادربزرگم صلوات بفرست اگه دوس داری دوست عزیز
رفلاکس نداره؟ بچه ها تو این سنین وقتی یه مهارت جدید مثل چهار دست و پا رفتن رو یاد میگیرن حتی تو خواب ...

نميدونم بعضي وقتا بالا مياره يكمي بعضي وقتا هم تا توي دهنش مياد بالا غذا

يعني خواب نا ارومش ممكنه به خاطر رفلاكس باشه؟؟يا شيطنت

نميدونم بعضي وقتا بالا مياره يكمي بعضي وقتا هم تا توي دهنش مياد بالا غذا يعني خواب نا ارومش ممكنه ب ...

هر دو میتونه باشه ولی احتمال رفلاکس بیشتره چون پریدن دست و پا تو تواب نشونه رفلاکسه چون اسید معده بالا میاد و مری میسوزه بچه یهو واکنش میده و اگه خوابشم سبک باشه و یا سوزش زیاد باشه از خواب با گریه میپره...آروغشو خوب بگیر. بالش زیر سریو یه کم بلندتر بزار و بیشتر به پهلوی چپ بخوابونش. اگر بهتر شد که هیچ. اگر نه ببر سونو تا اگا رفلاکس شدید داره دارو رو شروع کنی

برای شادی روح پدر و مادربزرگم صلوات بفرست اگه دوس داری دوست عزیز