2737
2734
عنوان

کسی طرز تهیه سویق حبوبات بلده؟

453 بازدید | 6 پست

سلام مامانا اگر بلدید سویق درست کنید بهم یاد می دید ؟ ممنون 

طرز بیان شما ویترین شعور شماست لطفا در انتخاب واژه ها دقت کنید 🌹🌸🌻🌼🌷

عزیزم توی نت قشنگ توضیح داده.

من سنجددرست کردم.میوه وهسته سنجدازهم جداکردم بعدآسیاب کردم بعدشم 10دقیقه باحرارت کم تفت دادم یاهمون بودادن میشه.سویق سنجدواسه استخوان خوبه

بالاخره منم مامان شدم.روز11اردیبهشت 1398 دخترکوچولوی من ساعت16و35 دقیقه به دنیا اومد😍😍😍
عزیزم توی نت قشنگ توضیح داده. من سنجددرست کردم.میوه وهسته سنجدازهم جداکردم بعدآسیاب کردم بعدشم 10دق ...

توی نت اره نوشته گفتم شاید قلقی چیزی داشته باشه مامانایی که درست کردن بهتر بدونن ، هسته سنجد سفت نیست ؟ راحت پودر میشه ؟ همش حس می کنم تیغه دستگاه می شکنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

توی نت اره نوشته گفتم شاید قلقی چیزی داشته باشه مامانایی که درست کردن بهتر بدونن ، هسته سنجد سفت نیس ...

اره خیلی هسته ش سفته اول بایچیزی بکوبشون بعدبندازتواسیاب تاهرجاکه اسیاب کردبقیه شو بریزبره.من دوتاقاشق تونستم ازتوهسته ش دربیارم

بالاخره منم مامان شدم.روز11اردیبهشت 1398 دخترکوچولوی من ساعت16و35 دقیقه به دنیا اومد😍😍😍
2728
اره خیلی هسته ش سفته اول بایچیزی بکوبشون بعدبندازتواسیاب تاهرجاکه اسیاب کردبقیه شو بریزبره.من دوتاقا ...

تو این فکر بودم سویق های دیگه رو درست کنم اینو از بیرون بگیرم نمی دونی حبوبات رو باید چقدر خیس کنم ، اگر بذارم زیاد خیس بخوره موقع آسیاب کردن خمیر نمیشه ؟ 

تو این فکر بودم سویق های دیگه رو درست کنم اینو از بیرون بگیرم نمی دونی حبوبات رو باید چقدر خیس کنم ، ...

نه عزیزم تجربه اونوندارم.ای کاش روز تاپیک میزدی همه ببینن.

خودمم دنبالش هستم اتفاقا.اگه جایی پیداکردم حتمامیذارم شماهم ببینی گلم

ولی فکرکنم حبوباتوپاک میکنی میشوری بعداسیاب میکنی وبومیدی.توی یه سایت توضیحش این بود.اخه خیس بخوره خمیرمیشه دیگخ