2733
2739
عنوان

کی اینطوری بوده؟

310 بازدید | 24 پست

افسردگی داشته باشه،با شوهرشم مشکل داشته باشه مثلا رفیق بازی و بی مسئولیتی شوهرش.با اومدن بچه همه چی درست شده باشه؟

الان باردارم با این شرایط همش ب فکر سقطم

خاله های مهربون،برای سلامتی نی نی کوچولوم یه صلوات میفرستین؟😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه دوای دردها نیست .

وقتی بچه دار باید شد که آماده باشیم 🙁

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
2731
بچه ها تروخدا براي اين تاپيكم گزارش بزنيد https://www.ninisite.com/discussion/topic/3727102/دوستان-خ ...

باید تاپیک نی نی یار بگی

تو تاپیک بقیه کاربرا نذار

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"
من راستش ندیدم کسیو ..فکر نکنم امکان پذیر باشه😣بچه طفل معصوم روان شناس نیست که... یه نی نیِ فقط😟 ب ...

همش تو فکر سقطم.دارم دعا میکنم این زندگی درست شه ذکر اسم خودم ک به ابجده.والا میترسم حل نشه اون بچه بیاد من بااین شرایط روحی چطوری بزرگش کنم؟

2738
باید تاپیک نی نی یار بگی تو تاپیک بقیه کاربرا نذار

الان تاپيك ايشون بستس گلم اينجا ميگم 

چون يه حرف هايي زديم  خصوصي همه اومدن خوندن 

ابرومون رفت

لبخند بزن بگذار همه بدانند از ديروز قوي تر هستي🌈💫
بچه دوای دردها نیست . وقتی بچه دار باید شد که آماده باشیم 🙁

خدا خواسته بود.نمیدونم خدا ک وضع زندگی منو میبینه چرا بهم بچه داده

الان تاپيك ايشون بستس گلم اينجا ميگم  چون يه حرف هايي زديم  خصوصي همه اومدن خوندن  ...

اخه کاربرام گزارش بزنن میترکن

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"
همش تو فکر سقطم.دارم دعا میکنم این زندگی درست شه ذکر اسم خودم ک به ابجده.والا میترسم حل نشه اون بچه ...

عزیزم نا امبدت کردیم نه برای اینکه سقط کنی❤

برای اینکه سعی کنی شرایط را مساعد کنی .الانم دیر نشده .اراده کن تغییر حالت دست خودته 

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
2706