2733
2734
عنوان

تربیت فرزند

242 بازدید | 7 پست

فرزند پروری بدون شرط 

توی این کتابی که میخونم و برام جذابه کلا مطالبش با همه کتاب هایی که خوندیم فرق داره میخاستم گزیده شو بزارم چون یسری کاربرا محترم گفتن بزار

تنبیه؛

امری سازنده نیست باعث تشدید گریه میشود حتی اکر ب طور موقت ساکت کندتاثیرش مثبت نیست

چرا؟

اولا بخاطر اینکه ما نمیدونیم توی سر کودک چی میگذره

دوما اگرچه ما فکر میکنیم در حال ارائه یک درس خوب هستیم ولکن انچه کودک دریافت میکند دریغ کردن عشق پدرو مادرست

و این مساله باعث میشود احساس تنهایی و عدم حمایت کندو ب اویاد میدهد زمانی که مطابق میل ما رفتار کند دوستش داریم 

و در اینده اعتماد ب نفس کمتری خواهد داشت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم تاپیک و ادامه بدید من مشتاقم بقیشم بخونم

سعی نکن متفاوت باشی                                        فقط خوب باش                                                    این روزها خوب بودن به اندازه کافی متفاوت است
2731
چشم ادامه میدم  ی کتاب هست تربیت بدون فریاد مطالب اون هم مفیده نوشتم لایکت میکنم

ممنون میشم عزیزم پسر من ۴ سالشه هر کاری و میگم نکن انجام میده. البته که میدونم بیشتر خودم مقصرم اون فقط یه بچست. حالا دارم رو خودم کار میکنم خیلی بهش امر و نهی نکنم حتی اگه خرابکاری کرد

سعی نکن متفاوت باشی                                        فقط خوب باش                                                    این روزها خوب بودن به اندازه کافی متفاوت است
ممنون میشم عزیزم پسر من ۴ سالشه هر کاری و میگم نکن انجام میده. البته که میدونم بیشتر خودم مقصرم اون ...

در حدی که خرابکاری نمیکنه زیاد امرونهی نکنید 

حتما مطالب واسه تون میزارم

[QUOTE=119549319]ممنون میشم عزیزم پسر من ۴ سالشه هر کاری و میگم نکن انجام میده. البته که میدونم بیشتر خودم مقصرم اون ...[/

#هشدار 

وقتی داد میزنیم و عصبانی میشویم تنها به فرزندمان نشان می دهیم هیچ کنترلی بر رفتار و احساس خود نداریم  و قابل اعتماد و توانا نیستیم.

پس چطور انتظار داریم با تندخویی های ما کودکمانمان بیاموزند کنترل رفتار و احساس خود را داشته باشند.

2738