2726
عنوان

مادرشوهر و خواهرشوهرم

184 بازدید | 15 پست

هرروز و هرشب خونمونند من یه روز در هفته میرم خونه مامانم یه روز خونه اونا شده گاهی مادرشوهرم صبح خونمون بوده رفته شب اومده .من بچه کوچیک دارم  خواهرشوهرم مدرسه ای از مدرسه برمیگرده میاد خونم بهونشم دلتنگی بچه است  اما قبلا که بچه نداشتج همین وضع بود نمیدونم چیکار کنم میدونم تنهان اخه پدرشوهرم شیفتی سرکار هستش.برادرشوهرمم بیرون شهر .ولی مامان منم تنهاست نهایت هفته ای دوبار اگه بیاد خونم .شوهرمم روش نمیشه بهشون بگه البته بدشم نمیاد نمیدونم چیکار کنم کسی راه حلی داره

بشین با شوهرت حرف بزن بگو ی چیزی بگه. تو هیچی نگو بهشون چون بد میشی

میگم به خدا باردار بودم میومدند شام که میخوردند ظرفا میموند برا من هرچی گفتم گوش نمیده میگه روم نمیشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
میگم به خدا باردار بودم میومدند شام که میخوردند ظرفا میموند برا من هرچی گفتم گوش نمیده میگه روم نمیش ...

وا حداقل ظرفارو میدادی شوهرت میشست. من جای تو باشم اونا ک میان همه کارارو میگم شوهرم انجام بده حالا ک روش نمیشه والا. همین الانشم از اول ی جور عادتش دادم ی سری کارا با اونه

من آشغالارم خودم میبرم دم در😟

اوووه تو دیگه خیلی بد عادتش کردی. من از اول گفتم حموم دستشویی نمیشورم، جارو و تی هم نمیکشم خونه رو. 

اولش گفت نه ولی وقتی خونه موند گه گرفت دیگه فهمید رو حرفم جدی ام😂😂

اوووه تو دیگه خیلی بد عادتش کردی. من از اول گفتم حموم دستشویی نمیشورم، جارو و تی هم نمیکشم خونه رو.& ...

من اگه جایی تمیز نکنم مامانش میاد تمیز میکنه لجم میاد برا همین خودم زودتر تمیز میکنم

من اگه جایی تمیز نکنم مامانش میاد تمیز میکنه لجم میاد برا همین خودم زودتر تمیز میکنم

اوف لعنتی دقیا مثل مال منن.تلپ میشن همش خونم.خونمون بالا پایینه من ماهی یبار میرم که نیان اونا هر روز تلپن اه عمدا موقع ناهار شام میاد ک خودش چیزی نپزه 

فقط 21 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دعا کنین به سلامت بارداریمو بگذرونم و سلامت بهم برسیم 🙏🙏لطفا
اوف لعنتی دقیا مثل مال منن.تلپ میشن همش خونم.خونمون بالا پایینه من ماهی یبار میرم که نیان اونا هر رو ...

نه از من یه خیابون چندتا کوچه فاصله داره ولی گاهی روز گاهی شب از مسجد میاد باورت نمیشه من زورمه تا دستشویی برم هوا سرده پیاده میان 

نه از من یه خیابون چندتا کوچه فاصله داره ولی گاهی روز گاهی شب از مسجد میاد باورت نمیشه من زورمه تا د ...

اوف خدا اینا یا نمی فهمن یا واقعا به روی خودشون نمیارن 

فقط 21 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دعا کنین به سلامت بارداریمو بگذرونم و سلامت بهم برسیم 🙏🙏لطفا
2706