2726

من بدم میاد با مرد متاهل رابطه ای داشته باشم حتی یه دوستیه معمولی هم دوست ندارم چون نمیخوام اگه متاهل بشم این بلا سر خودم بیاد

ولی گیر میدن ول نمیکنن 

الانم یه مرد متاهل بهم گیر داده که من از تو خوشم میاد استایلت و فیست باحاله  اگه با من رابطه داشته باشی واست همه چی میخرم 😐 مطمئنم اگه به زنشم بگم ابله بازی در میاره و میره طرف شوهرشو میگیره 

چون قبلا برام تجربه شه اینجور مواقع زنا چه تو دوستی چه ازدواج اگه دختر دیگه ای بیاد از خیانت طرف اگاهشون کنه میرن طرف مرده رو میگیرن و یه جوری رفتار میکنن که انگار اون دختره  دومی حسود رابطشونه  و برای همین‌منم پشت دستمو داغ کردم که هیچوقت چیزی نگم

🤛تف ب شرف نداشتشون 

روزی که دختردار بشمبه دخترم میگم منتظر نباش کسی خوشبختت کنه،خودت برو دنبال خوشبختی...بهش میگم دخترم تو قراره روزی مستقل بشی...من نمیخوام بهش بگم که آخرین مرحله موفقیت یک دختر توو مملکتمونعروس شدنو خونه بخت رفتنه!!!نمیخوام دم به دیقه تو گوشش بخونمقراره روزی مادر بشی...بهش میگم عروسکم تو قراره انسان موفقی بشی و تو این راه نیازی نداری که عروس بشی،احتیاجی نداری مردی با اسبی سفید و این چرت و پرتا بیاد دنبالت!مشکل ما اینه که تو گوش بچه هامون از کودکی هی میخونیم؛هی تکرار میکنیم که نهایتا یکی میاد میگیرتت!«باور کنید موفقیت یک بانو در گرویعروس شدن و مادر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ارع استیو هم همینو میگه... اگر بگی زنش مقصر اول و آخر تو رو میدونه

غریبگی نکن  / نکن غریبگی پسرم     /  اینجا خاورمیانه است ، و هر کجای خاک را بکنی ، دوستی عزیزی برادری بیرون میزند ////        گروس عبدالملکیان
 توهم معلومه میخاریا

جوووووون چ با ادب❤

روزی که دختردار بشمبه دخترم میگم منتظر نباش کسی خوشبختت کنه،خودت برو دنبال خوشبختی...بهش میگم دخترم تو قراره روزی مستقل بشی...من نمیخوام بهش بگم که آخرین مرحله موفقیت یک دختر توو مملکتمونعروس شدنو خونه بخت رفتنه!!!نمیخوام دم به دیقه تو گوشش بخونمقراره روزی مادر بشی...بهش میگم عروسکم تو قراره انسان موفقی بشی و تو این راه نیازی نداری که عروس بشی،احتیاجی نداری مردی با اسبی سفید و این چرت و پرتا بیاد دنبالت!مشکل ما اینه که تو گوش بچه هامون از کودکی هی میخونیم؛هی تکرار میکنیم که نهایتا یکی میاد میگیرتت!«باور کنید موفقیت یک بانو در گرویعروس شدن و مادر

بده شماره زنشو من بگم😁

ولی بگو شاید تو روی تو طرف شوهرش و بگیره ولی پشت سر جمعش کنه

من رویایی دارم... رویایی از جنس آزادی✌️ آزادی یعنی پول ایرانم ارزش داشته باشه... آزادی یعنی شبا با خیال راحت خوابمون ببره بدون این که غصه بخوریم صبح قرار چی گرون بشه.... آزادی یعنی داروهایی که برای هموطنام حکم زندگی داره هرلحظه و هرجا بدون دغدغه مالی پیدا بشه.... اگه منظورم از آزادی، حجاب بود ک حجابمن به بابام و شوهرمم مربوط نیست بقیه که جای خودشون😊✌️❤️
2706