2737
2734
عنوان

چنده بچه ها؟🤔🤔

298 بازدید | 47 پست

بچه هاکسی تازگیاکیکتولدخریده؟کیلویی چنده؟خامه ای یافوندانت لطفاکسی میدونه بگه!

برای ۱۶نفرچن کیلوکیک بسه وچقدرمیشه؟

نزاررویاهات فقط درحدرویابمونن/اگرتوانایی فکرکردن به چیزیو داری قطعاتوانایی رسیدن به آن راهم داری☺👩‍💻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

عزیزم من یکماه پیش کیلویی ۳۸ خریدم ساده رو و اینکه برای هرکس حدود ۱۵۰ گرم بنظرم کافیه

لا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ الله.خدایا کمکم کن نمیدونم چی قراره سرم بیاد.خودت گفتی نا امید نباشم از رحمتت پس امیدوارم. مسیر خیلی سختی رو در پیش دارم.یا زینب.دلم گرم است ،می دانمخدای من ، خدایی خوب می داندو می داند که سائل را نباید دست خالی راند.دو سال بعد:دوستهای خوبم خدا جواب سختی های من رو به بهترین شکل داد. از رحمت خدا نا امید نشید. 

من هرماه میگیرم

اخرین بار غیر سفارشی کیلو ۴۸.....که بعضی از برندها کیلو ۷۰-۸۰م هست ..مثل پاک و ناتالی و...

فوندانت م ده تومن گرون تره...و چون وزن فندانت زیاده و کیک کم میشه باید بیشتر سفارش بذی

هرکیلو برای شش نفره

کیلوش رو نمی دونم ولی یه کیک گرفتم کمتر از دو کیلو شد ۷۵ تومن

روش فقط یه پاپیون با فوندانت درست کرده بودن

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           

من هفته پیش خریدم دو کیلو کیک خامه ای شد 60 تومن کیلویی 30 تومن مغزدار (موز و گردو)

ساده ها کیلویی 27 بود

💔گاهی گمان نمیکنی ولی خوب میشود💔گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود💔گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است💔گاهی نگفته قرعه به نام تو میشود💔گاهی گدایِ گدایی و بخت با تو یار نیست💔گاهی تمام شهر گدای تو میشود💔                                             
2706