2733
2734
عنوان

اونایی که آمپول hcg زدین؟؟

60 بازدید | 7 پست

سلام بچها.صب بخیر،بچها من 4 دی آمپول hcg زدم ویه فولیکول 18 داشتم امروز 16 روز میگذره هنوز دو روز دگه موعودمه بی بی زدم باااااآااااز منفی بود ممکنه زود زده باشم؟واسه شما پیش اومده بی بیتون منفی باشه بعد مثبت بشه؟؟😢😢😢😢😢😢

خدایا شکرت که دختر نازمو بهم هدیه دادی خدایا خیلی عاشقتم.17 دی قشنگترین روز زندگیم.روزیه که دستای کوچولوتو تو دستام حس کردم.😍❤خدایا کمکم کن واسه دخترم مامانو بابایه خوبی باشیم

عزیزم من یکشنبه موعدم بود پنجشنبه قبلش بی بی زدم منفی بود ..روز موعدم زدم فوری مثبت شد

امیدت ب خدا باشه اگه بخاد ی نی نی سالم و خوشگل بهت میده

هیچ وقت گول ظاهر دیگران رو نخورید..ی نفر گول ظاهر منو خورد من الان دیگه گول ظاهر ندارم 😆😆
عزیزم من یکشنبه موعدم بود پنجشنبه قبلش بی بی زدم منفی بود ..روز موعدم زدم فوری مثبت شد امیدت ب خدا ...

مرسی عزیزم پس احتمالش هست بعد زدن hcgباردار باشی و بی بی منفی بشهء؟برام دعا کن دگه کم آوردم...

خدایا شکرت که دختر نازمو بهم هدیه دادی خدایا خیلی عاشقتم.17 دی قشنگترین روز زندگیم.روزیه که دستای کوچولوتو تو دستام حس کردم.😍❤خدایا کمکم کن واسه دخترم مامانو بابایه خوبی باشیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرسی عزیزم پس احتمالش هست بعد زدن hcgباردار باشی و بی بی منفی بشهء؟برام دعا کن دگه کم آوردم...

واسه من ک دو روز قبل موعدم منفی شد ولی اینو بگم بی بی چک منفی رو نگه داشتم بعدا دیدم ک هاله انداخته..ولی روز موعد زدم چن ثانیه نشد ک مثبت شد...حتما دعا میکنم عزیزم ان شاالله هر چی خیر و صلاحته صبر داشته باش

هیچ وقت گول ظاهر دیگران رو نخورید..ی نفر گول ظاهر منو خورد من الان دیگه گول ظاهر ندارم 😆😆
2731

سلام دوستان .خوبین.من هفت ماهه که تواقدامم .ونتیجه ای نگرفتم.وهرماه افسرده ترازقبل.این ماه  امپول hcgوکیلومیفن وگنادوتروپین استفاده کردم وقشنگ همه علایم حاملگی روداشتم چهارروزمونده به پریودم ازمایش خون دادم که حتی گفتن مشکوک به مثبته برو بعد پریت بیا.الان دوروز مونده به پری پریودشدم.فقط خواستم بگم بهتون این امپولا وداروها قولتون نزنه والکی امیدوارتون نکنه

سلام دوستان .خوبین.من هفت ماهه که تواقدامم .ونتیجه ای نگرفتم.وهرماه افسرده ترازقبل.این ماه  امپ ...

وااای تورو خدا نگو من تازه این ماه امیددارم با اینا باردار شم اوووف خسته شدم خدااااا

فولیکولات چند بود

این ماه هنوز نرفتم سونو

2738