2737
2734

قبلا تاپیک زدم نمیدونم کسی یادش باشه یا نه..ولی من یه دوست داشتم البته الانم هست که خیلیییی باهم صمیمی بودیم باهاش دردو دل میکردم خیلی بهش اعتماد داشتم ... یه مردی تو زندگیم بود عشقم بود من عاشقش بودم اما دوستم رفت باهاش و دوتاشون بدجووووور دلمو شکوندن اولش کلی حرف و درد و دلای من با کلی چرت و پرت و دروغ پیشش گف منو خراب کنه بعدشم باهاش دوس شد اونو از من سرد کرد من چهاااار ماه تماااام وارم هق هق بود چنان دلم شکسته بود ک شکستگیشو حس میکردم ...بعد یه مدت دست این دوستم برای اون رو شده بود و دیگه کلا تمایلی نداشتن دوستم اومد گف پشبمونه و دیکه نمیخواد به هیچ وجه دوستیش با من خراب شه و این حرفا و میگف عاشق اون نبودم عاشق پسر عموم ... حالا میدونین چی شده ؟

به نام خداوندرنگین کمان🕊اگه تاپیکیو دوست نداریم مثل کنه نمونیم اونجا!اگه تو تاپیکی نظری میدم که تو مخالفشی نظر دادن مجوز ریپلای کردن به تو نمیده با استارتر بودم پس ریپلای نکن!!!حوصله بحث با آدم احمق متعصب که میخواد عقایدشو تو حلق دیگران کنه ندارم....بارون اومدو یادم داد تو زورت بیشتره🕊✌🏻

چیشده

فقط 8 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

زیرلفظی بدم

فقط 8 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

به شدت عاااااشق پسر عموش شده و اون همش بهش بی محلی میکنه و میذاره میره و کلا سره کاره با چشم خودم دارم میبینم حال این دوستم خیلیییی خرابه و گریه ... ولی بازم ناراحتیش ناراحت میشم ... ولی میگم ینی اون جواب کارایی و ک با من کرده داره میبینه ؟

به نام خداوندرنگین کمان🕊اگه تاپیکیو دوست نداریم مثل کنه نمونیم اونجا!اگه تو تاپیکی نظری میدم که تو مخالفشی نظر دادن مجوز ریپلای کردن به تو نمیده با استارتر بودم پس ریپلای نکن!!!حوصله بحث با آدم احمق متعصب که میخواد عقایدشو تو حلق دیگران کنه ندارم....بارون اومدو یادم داد تو زورت بیشتره🕊✌🏻

من از محرم مخصوصا روزای تاسوعا عتشورا این دوتا باهم خوش بودن کارم هق هق بود😢😢😢😢😢💔💔💔حتس الانم یاد اون روزا میفتم حالم بد میشه

حالا دارم با چشمای خودم میبینم عاشق کسی شده که خر ردز عذابش میده حالش بده و دقیقا اتفاقایی ک برای من افتاد له هشقم گفته بود متو بلاک کنه کلا یه ردز پیر عموش بی دلیل کلا بااکش کرد و شوکه شده بود فقط گریه میکرد ...

2706