2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
فقط محلول شیوانا رو بیخیال  حیف اون همه هزینه ای که کردم    

چی هست؟

میشه لطفا واسه خونه دار شدنمون و حل مشکلاتمون یه دعا یه صلوات یا هرچی که دوست داشتین انجام بدین 😊😊😊دوستای خوبم امیدوارم و از ته دلم میخواد شما هم به ارزوهای قشنگتون برسین و اگر مشکلی دارید برطرف شه😇😇😇
فقط محلول شیوانا رو بیخیال  حیف اون همه هزینه ای که کردم    

واقعا🤐🤐

من گفتم شاید فقط رو من جواب نمیده،بقیه تاپیکا رو خوندم دیدم خیلیا نتیجه نگرفتن

هیچی حتی شیوانا.شیوانا هفته اول جواب داد واسم بعدش موهام با ریشه های بزرگ شروع به ریختن کرد دیگه نزدم

کلی موهام کم پشته دیگه کف سرم داره معلوم میشه همجاش😭

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     
2738
من سه ماهه دارم آب پیاز میزنم؛ کف سرم پر از موهای ریز شده؛ انگار رویش مجدد دارم!!!

واقعا?چجوری میزنی?

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     
2706