1676
1605
عنوان

دارم از دندون درد میمیرم

121 بازدید | 8 پست

چکار کنم یکم دردش اروم شه تا شنبه که نوبت دارم

من واژینیسموس شدید داشتم و درمان شدم.دلم میخواد به هرکی که این مشکل بزرگ رو داره کمک کنم.اگه دوس داشتین درخواست بدین

من چند مرتبه از این سایت مای پی‌شاپ صنایع دستی خریدم، واقعا راضی بودم ازشون. طبق زمانی که گفتن ارسال کردن

. پیگیری و پاسخگویشونم خیلی خوبه. بهتون پیشنهادش میکنم.

1522

دوست عزیز تو ذره بین بالا بنویس نکات پزشکی که هر مامانی باید بدونه جوابت اونجاس 

تاپیک نکات پزشکی که هر مامانی باید بدونه حتما سر بزنید:بهداشت بارداری، ورزش برای زایمان طبیعی و رژیم دخترزایی پسرزایی،طرز صحیح استفاده از بیبی چک،درمان قاعدگی نامنظم ودردناک، مصلح های غذایی، درمان زردی نوزاد،درمان ابله مرغان،درمان تنبلی چشم، درمان سرماخوردگی وانفولانزا، درمان لک وجوش واگه بچه ات تب داره، اسهال شده يبوست داره، لاغره وضعیف، چاقی ودنبال لاغر شدن، تنبلی تخمدان داری، کبد چرب داری، مشکل قاعدگی داری، کمر درد داری، ویارداری، میخوای اطلاعاتت زیاد شه، بیاتوی تاپیکم‌‌. این تاپیک فقط واسه مامانا نیست واسه تمام افراد ازجمله اقایون مجردا متاهلا ورود همه به تاپیکم آزاده این اسم روش مونده ولی واسه همه کاربرد داره، منتظر نظرات شما هستم این تاپیک هردوشنبه وپنج شنبه بروز رسانی میشه ان شاء الله به شرط حیات وعدم مشکلات‌‌، میتونی تو ذربین بالا اسم تاپیک رو جستجو کنی 😉.