2733
2734
سلام.شدت ضربه های غوره من در حدی بود که شکمم می جنبید.یه دو روزی هم حتی شدیدتر شد به خصوص دو روز قبل فکر می کردم داره تو پهلو هام ضربه میزنه.ولی حالا شدت ضربه هاش کم شده.هست ولی به شدت قبل نیست.ممکنه چرخیده باشه؟جفت منم جلوی شکم هست.تا پنج ماه و نیمی بریچ بود.میشه راهنمایی کنین منو از نگرانی در بیارین؟هرچی هم به شوشو میگم میگه چیزی نیست نگران نباش.منو هم نمی بره درمونگاه چک کنم.:-(
علیرضا,انگور یاقوتی مامان(غوره سابق) 25شهریور ماه 92 همزمان با تولد امام رضا به زندگی یکنواخت من پا گذاشت و با دست و پاهای کوچکش تحرک و عشق دوباره به زندگی من آورد.

ممکنه غوره شما داره وزن میگیره و جاش برای ضربه زدن تنگ شده. احساس می کنی تکون می خوره که؟ گاهی ممکنه خواب باشه. اول یه مقدار شربت قند غلیظ درست کن و بخور و بعد یه ربع دراز بکش به پهلوی چپ ببین نی نی تکون می خوره یا نه الزاما نباید ضربه بزنه حرکت داشته باشه کافیه

ﭘﺴﻤﻠﻪ ﻣﻨﻢ ﻫﻤﻴﻦ ﺟﻮﺭﯼ ﺷﺪﻩ..ﺿﺮﺑﻪ ﻫﺎﺵ ﮐﻤﺘﺮ ﺷﺪﻩ ..ﻣﻨﻢ ﻫﻔﺘﻪ ﺑﻴﺴﺖ و ﻧﻬم ﻫﺴﺘﻢ...ﺑﻴﺸﺘﺮ ﻭﻭﻝ ﻣﻴﺨﻮﺭﻩ ﺗﺎ ﻟﮕﺪ ﺑﺰﻧﻪ...ﺑﻌﻀﯽ ﻭﻗﺘﺎ ﻫﻢ ﺳﻔﺖ ﻣﻴﮑﻨﻪ ﺧﻮﺩﺷﻪ..ﺍﻧﮕﺎﺭ ﻳﻪ ﮔﻮﺷﻪ ﺟﻤﻊ ﻣﻴﺸﻪ...ﻓﮑﺮ ﮐﻨﻢ ﻃﺒﻴﻌﯽ ﺑﺎﺷﻪ ﭼﻮﻧ ﺟﺎﺵ ﺩﺍﺭﻩ ﺗﻨﮓ ﻣﻴﺸﻪ..ﻧﮕﺮﺍﻥ ﻧﺒﺎﺵ..ﮐﯽ ﺳﻮﻧﻮ ﺩﺍﺩی؟ ﺳﻮﻧﻮ ﺑﻌﺪﯼ ﮐﯽ ﻫﺴﺖ؟
انسان ها به اندازه ی کمبودهایشان دیگران را میازارند!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
فرنوش خاتون منم الان حس می کنم عین تو هست.ظهر نوشابه خوردم و الان دراز کشیدم یه کوچولو حرکت کرد دقیقا مثل اونی که گفتی.حالت سفت شدن شکم.پس میگی طبیعیه؟
علیرضا,انگور یاقوتی مامان(غوره سابق) 25شهریور ماه 92 همزمان با تولد امام رضا به زندگی یکنواخت من پا گذاشت و با دست و پاهای کوچکش تحرک و عشق دوباره به زندگی من آورد.

راستی من 25خرداد آخرین تاریخ چک کردن قلب بچه بود همه چی طبیعی.کلا دوبار سونو دادم یکی هشت هفتگی یکی هم درست پنج ماه و نیمی.هر وقت میرم پیش دکتر وزن خودم و محل بچه و فشارم رو چک میکنه و مکمل های اون ماه رو میده.سوال داشته باشم هم جواب میده.

راستی من 25خرداد آخرین تاریخ چک کردن قلب بچه بود همه چی طبیعی.کلا دوبار سونو دادم یکی هشت هفتگی یکی هم درست پنج ماه و نیمی.هر وقت میرم پیش دکتر وزن خودم و محل بچه و صدای قلبش و فشارم رو چک میکنه و مکمل های اون ماه رو میده.سوال داشته باشم هم جواب میده.

2738
ممنون بچه ها کمی استرس کمتر شد.آدم توی اولین بارداری از همه چی می ترسه!

ﺍﺭﻩ ﻋﺰﻳﺰﻡ ﻃﺒﻴﻌﯽ ﻫﺴﺖ..ﺧﻴﺎﻟﺖ ﺭﺍﺣﺖ...ﻓﻘﻂ ﺑﺎﻳﺪ ﺗﺎ ﻳﮏ ﺳﺎﻋﺖ ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﻏﺬﺍ ﭘﻨﺞ ﺗﺎ ﺗﮑﻮﻥ ﺣﺲ ﮐﻨﯽ..ﺣﺎﻼ ﻫﺮ ﭼﻘﺪﺭ ﻫﻢ ﺧﻔﻴﻒ ﺑﺎﺷﻪ...
انسان ها به اندازه ی کمبودهایشان دیگران را میازارند!!!
جیل جول جون منم الان هفته 29 هستم ...از هفته 23 به بعد هر دوهفته تقریبا این اتفاق برای من می افته ...چون بچه می چرخه به داخل ضربه می زنه شدت ضربه ها روی شکمت کم می شه ...من اوایل خیلی نگران می شدم و سریع می رفتم دکتر ولی الان 2 الی 3 روز صبر می کنم تا پسری دوباره بچرخه ....نگران نباش ... راستی منم جدیدا نی نی خودشو خیلی سفت می کنه یه طرف شکمم ...انگار می خواد بپره بیرون ... پس برای شما هم اینجوریه ...خیالم راحت شد...
صد در صد تیرهایی که شلیک نمیکنیم ، به هدف نمیخورند 
منم 2-3 روزه اینطوری شدم بیشتر حس میکنم وول میخوره وحرکت میکنه تاضربه بزنه ازچند نفذ سوال کردم گفتن توی این هفته ها اینطوری میشه چون نی نی بزرگ میشه جاش تنگ میشه یاشایدم موقعیتش توی رحم تغییر میکنه
بنیتای عزیزم عشقم نفسم 21شهریور 92 بدنیااومد
2706