2726
عنوان

شوهرم هرچی میشه میگه...

373 بازدید | 22 پست

سه ساله عروسی کردیم هرچی میخاییم بخریم مخصوصامهمترین چیزای زندگی مثل خونه ماشین یامثلاگوشی ....وقتی شوهرم میخادبخره میگه مامانم پولشو دادبعدابهش برمیگردونم امروزم یه وسیله جدیدخریده بودسه میلیون گفت ازمامانم گرفتم...من موندم بین اینکه راست میگه شوهرم یانه آخه منکه نبودم ک ببینم مامانش داده یانه آخه منم وقتی بعضی چیزاروازش میخام میگه ندارم یااینکه ولش کن نمیخاداینکارو کنی شایدبرای اینکه بهش نگم چراب من نمیدی پول میگه مامانم داده..نمیدونم سرچیه امروزم سراین موضوع پیشش زدم زیرگریه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خوب شاید راست میگه عزیزم خیلی پاپیچش نشوکه یه وقت خدای نکرده مشکلی تو زندگیت نیاد

امضامو تااخر بخون😁کبوتر با کبوتر باز باران با ترانه میخورد بر بامش بیش برفش بیشتر آمدی جانم به قربانت ولی حالا چرا عاقل کند کاری که باز آید به کنعان غم مخور خربزه با پوست موزو میندازی زمین هوا میره نمیدونی تا کجا میره !! بیا یه بازی 😁                                                                                        ریپلای کن  بگو چه امضای باحالی داری اونوقت یه نفر نظرتو میخونه و میاد امضای منو ببینه و میبینه خبر خاصی نیست. در واقع ما موفق شدیم یکیواسکل کنیم😂😂‌‌    

فک کنم دروغ میگه...از این مردها داشتیم تو خانواده...واس اینکه پول به زن شون ندن. ..و بگن که پول نداریم. ..یا میگن قرض کردم...یا مامانم داده...یا بابام داده

♡مهربونم میشه یه صلوات مهمونم کنی♡🌹 لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ🌹

از مامانش بپرس یا مثلا بگو مادر ممنون فلان چیزو پولشو دادید مثلا امیر گرفتش 

بعدشم درآمد شوهرتو مگه نمیدونی خودت باید حساب کتاب کنی بفهمی دیگه

خدا جونم خودت دادی بهم، خودت هم برام با عافیت نگهش دار! دیگه امتحانم نکن!
فک کنم دروغ میگه...از این مردها داشتیم تو خانواده...واس اینکه پول به زن شون ندن. ..و بگن که پول ندار ...

آره دقیقاتامن قبلش ازش طلب پول کردم بعدش رفت این وسیله روخریدوگفت مامانم پولشوداد

2706