2726
عنوان

با شوهرم دعوام شده حالم بده

746 بازدید | 69 پست

دیشب توی اینستا با یکی بحثم شد بحث رسید به توهین منم فقط پیامای خودم رو به همسرم نشون میدادم و پیامای اون رو کامل نمیگفتم چیزایی که یادم بود رو میگفتم اولش بهم میگفت خوب گفتی ولی بعدش گفتم دختره خرابه فلانه هرجایی هست و بعدش دوباره بهش گفتم چی گفتم گفت اون باز خوب گفته تو بد گفتی منم ناراحت شدم که آره تو خوشت اومد گفتم هرجایی هست میخوای بری قربون صدقش بری میخوای بری بهش نخ بدی و ازاین حرفا اونم ناراحت شد دعوامون شد بعدش من نامه نوشتم که عاشقتم و توی عشق حسادت هست دلم نمیخواد حتی حس کنم از کسی جز من حمایت میکنی اونم گفت تو چندروزه حرفات خیلی بد شده ازت ناراحتم بعدش دوباره دعوامون شد کتک کاری شد یهو بهم گفت حالم ازت بهم میخوره منم یه تیغ برداشتم زدم به رگم که خداروشکر زخمش عمیق نبود گفتم دیگه تمومه وسایلمم جمع کردم گفتم نمیتونم با مردی که راحت بهم میگه حالم ازت بهم میخوره زندگی کنم اونم معذرت خواست و ببخشید گفت ولی از دلم بیرون نرفته میخوام ترکش کنم.....

چندروز پیشم بهش گفته بودم تو از من تعریف نمیکنی آرایش میکنم توجه نمیکنی میرم بیرون مردای دیگه بهم نگاه میکنن اعتماد به نفس میدن چرا تو ازم تعریف نمیکنی اونم گفت پس آرایش میکنی به خاطر مردای دیگه و از این حرفا...

خلاصه حالم خیلی بده خیلی بد

برای سلامتی همه ی پدرمادرا و بچه ها یه صلوات محمدی(اللهم صلی علی محمد و آل محمد و فرجه)🙏😍😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خب عمیق می کشیدی چه کاریه اخه🤨🤨🙁

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥

تقصیر شماست خانوم

همه چیز درست میشه ؛ دقیقا ۳۲ ام همین ماه  ساعت ۲۵  :)  . ✓ بهتر است برگردیم به دوران جاهلیت اعراب و دخترانمان را زنده به گور کنیم ، دختران که خدای نکرده حق خندیدن و عاشق شدن را ندارند ... مالک اصلی بدن و روح آنها همان مردانی هستند که به اسم غیرت سر از تنشان جدا می کنند و دیگران آنها را تحسین میکنند ...کاش کسی بود که به مردها حالی میکرد تو چه پدر باشی چه شوهر ، صاحب هیچ کدام از اعضای بدن زن نیستی ، بجای او تصمیم نگیر ، بجای او فکر نکن ، بجای او حرف نزن ، بجای او زندگی نکن و چون زور بازوی بیشتری داری ،، نه عقل بیشتر!!، به او آسیب نزن ... ما همه انسانیم عهد بستیم که انسان باشیم... کاش آدمی را آدمیب بود . (غمگینم برای تمام دختران و زنان مظلوم دنیا 💔)

مهد کودک نی نی سایت تقدیم مینوماید....

عکس زخم تیغ کشیده پلیز😞😞

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔

چ بد حرف میزنی با همسرت😕😕😕

همیشه دنبال یه عشق واقعی بودم یکی که رفیق باشه، یکی که برای درد دل کردن باهاش چرتکه نندازم ک نکنه بعدا تو سرم بزنه،یکی که خیاااالم راحت باشه زیباترین و بهترین دختر شهرم براش،یکی که تکیه گاه تنهایی ها و غصه هامه یکی که پایه خل بازی هامه ولی خب همیشه که آدم به خواسته هاش نمیرسه😊اصولا من به هیچ خواسته ای نمیرسم مگر خلافش ثابت بشه، دنیا یه عشق به من بدهکاره...
2706