1676
1605
عنوان

با شوهرم دعوام شده حالم بده

637 بازدید | 69 پست

دیشب توی اینستا با یکی بحثم شد بحث رسید به توهین منم فقط پیامای خودم رو به همسرم نشون میدادم و پیامای اون رو کامل نمیگفتم چیزایی که یادم بود رو میگفتم اولش بهم میگفت خوب گفتی ولی بعدش گفتم دختره خرابه فلانه هرجایی هست و بعدش دوباره بهش گفتم چی گفتم گفت اون باز خوب گفته تو بد گفتی منم ناراحت شدم که آره تو خوشت اومد گفتم هرجایی هست میخوای بری قربون صدقش بری میخوای بری بهش نخ بدی و ازاین حرفا اونم ناراحت شد دعوامون شد بعدش من نامه نوشتم که عاشقتم و توی عشق حسادت هست دلم نمیخواد حتی حس کنم از کسی جز من حمایت میکنی اونم گفت تو چندروزه حرفات خیلی بد شده ازت ناراحتم بعدش دوباره دعوامون شد کتک کاری شد یهو بهم گفت حالم ازت بهم میخوره منم یه تیغ برداشتم زدم به رگم که خداروشکر زخمش عمیق نبود گفتم دیگه تمومه وسایلمم جمع کردم گفتم نمیتونم با مردی که راحت بهم میگه حالم ازت بهم میخوره زندگی کنم اونم معذرت خواست و ببخشید گفت ولی از دلم بیرون نرفته میخوام ترکش کنم.....

چندروز پیشم بهش گفته بودم تو از من تعریف نمیکنی آرایش میکنم توجه نمیکنی میرم بیرون مردای دیگه بهم نگاه میکنن اعتماد به نفس میدن چرا تو ازم تعریف نمیکنی اونم گفت پس آرایش میکنی به خاطر مردای دیگه و از این حرفا...

خلاصه حالم خیلی بده خیلی بد

اماااان از دخالت      

😐

دوستان کاربر قدیمی ام حرفای بد بد زدم ترکیدم😑💖   _شاهین،شاه من؟❤🙃+جانم دلی،دلنازم؟❤_به نظرت بچمون چشماش چه رنگی میشه؟قهوه ای مثل من؟یا طوسی مثل تو؟❤🙃+ترکیب من و تو عزیزم،رنگ گوهی😐والا مگه ترکیب طوسی و قهوه ای چیزی جز گوهی میشه؟😂😐***عاشق شدم کاش ندونه~دستدلم رو نخونه~اگه بدونه میدونم~دیگه با من نمیمونه***دیوونه،اگه بری دیگه دلخوشی برام نمیمونه~این و بدون که دوسِت دارم من دیوونه~هیچکسی قَدرت و مث من نمیدونه***من با تو هستم و با تو این دنیارو عشقه❤😍sh💍               تراااامپ ،پرچم کشورت،شورت ماست😎                    آی لاو یو درخواست دوستی😂😜تتلیتی اصیل🤞🏿👨🏻‍🎤واسه من وطن مرد من فقط صفر و صدم حد وسطم مرد/=🥀

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

خب عمیق می کشیدی چه کاریه اخه🤨🤨🙁

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥
1677
1668

یکم رو صحبت کردنه خودت تمرین کن 

یعنی چی میرم بیرون مردای دیگه نگا میکنن😐😐

بهترین چیزی که از نینی سایت یادگرفتم کلمه ی «بی اتیکت»بود 😄😄😄❤❤خدایا به ماهم یه فرشته ی سالم بده قول میدم ازش خوب نگهداری کنم💖💖

مهدکودکی راه انداختید برا خودتون:|فقطجا شنگول و منگول خالیه:\

رهایے زیباست بشرطے که با درایت باشد😍من یه قانون جذبی م😍 مانند یک کتاب باش، جذاب و کم حجم و پرمحتوا😍😘خوبان همه در پیش تو جمعن😍😍کافیست کمی سر برگردانی😉😊خدای من بهترین😍😍😍و مطمئنم بهترین ها نصیبم میشه😘😍😍خدا جانم من را جوری بمیران که بعد از آن قلبم در قلب دیگری بتپد😍خدایا کسی را سر راهم قرار بده که در چشمانش تو را ببینم نه شیطان 😍یک روز یکنفر میاید که با امدنش تمام غمهایت از یادت میرود😍 خدایا میدانم که آدم خوبی نیستم ولی کمکم کن  کمتر گناه کنم♥اگر از آدمهای بد دور نشوے به مرور میشوے شبیه یکی از همان ها... اگر به غیر ازخدا به شخص غیر از او امیدوارشوی  خدا از همان شخص تورا نا امید می‌کند...سالها در جستجوی خدا بودم و عاقبت فهمیدم او در درون من  و اما درون من ویران شروع کردم با نماز خواندن  به بازسازی درونم  و اینک خدا را هر لحظه کنارم حس میکنم بی آنکه نگران باشم  آنان که می‌گویند دین من انسانیت است  دارند خودشان را گول می‌زنند. خدارا  که بشناسی دیگر  هیچ ذاتی بدی در درونت پدیدار نمی‌شود.......این عقاید من  است   اگر  نمی‌توانی بپذیریش  سکوت کن  زمان خودش همه چیز را آشکار می‌کند همانطور که خدایم دارد نگاه می‌کند و تا ب زمانش  به دست  جانشینش در زمین همه چیز را حل کند... .. علاقمندان به کتابخوانی الکترونیکی به این سایت مراجعه کنند. دانلود کتاب ها رایگان   https://newriter.ir/                      ♥لا حول ولا قوة الا بالله العلي العظيم♥
1651