2737
2734
عنوان

خیلی ضایع شدم

249 بازدید | 14 پست

بچه ها یکی تو دانشگاه یکسال پیش ازم خواستگاری کرد پسر خوبی به نظر میومد ولی من ازش خوشم نیومد و گفتم جوابم منفیه پریشب دوباره پیام داد و نوشت سلام منم یکساعت بعدش نوشتم سلام و اون بعد یک روز نوشت خوبی و من بعد یک ساعت نوشتم مرسی کاری دارید؟و و اون بعد از یک روز تمام جواب نداده حتی اون موقع هم گفت خوبی بعد یک روز جواب داد.تحلیلتون چیه به نظرتون اسکلم کرده؟بلاکش کنم؟خیلی رو مخمه و یا اینکه خجالت میکشمه دوباره درخواستشو بده؟میخوام بلاکش کنم به نظرتون بد نمیشه اخه ما همیشه همو میبینیم و چشامون رو هم میفته

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

اصلن جواب نده چن روز....ببین چی میشه

هر چی فرستاد بی خیال

دوست گرامی که با نظر بنده مخالفی میتونید منو ریپلای نکنید.....چون نه شما میتونید منو متقاعد کنید نه من وقت دارم شمارو متقاعد کنم..😊😊میشه اینقد تو تاپیک دیگران ننویسید این چه تاپیکیه..این‌چه سوالیه...این چه..به جاش به خودتون بگید اگه دروس ندارم میتونم تو تاپیک شرکت نکنم😶   به نظر من اینجامحیط خوبیه برای :حرف زدن.نظر دادن.سوال پرسیدن.جواب گرفتن.رد و بدل نظرات.اشنایی با اداب و رسوم،عقاید،دیدگاه ،نظرات و طرز فکر دیگران...پس چه خوبه که بدون توهین با هم خوب باشیم ....میشه اینقدر راجب نظر دیگران،نظر ندیم😑لطفن.....میشه وقتی کسی سوال جنسی میپرسه نریزید سرش؟؟🙄🙄
2738

گزینه اسکل صحیح است داره سرکارت میزاره

بچه ها کسی از آیفوووووون سر درمیاره😣😣😣😣                                         توروخدا کمکم کنین ........ .میخام باهاش عکس بگیرم  ولی وقتی دکمه اشو میزنم در حیاط باز میشه😢😢😢                                          بعضی ها جوری بیشعورن که دلم میخاد ازشون بپرسم بیشعوریتون ذاتیه یا خودتون هم تلاش میکنید 😬😞باردارنیستم 😔تیکر گذاشتم انشالله تا این تاریخ منم مامان بشم 😍مطمئنم خدا دست خالی نمیزارتم 😍مطمئنم یه روز با بچه تو بغلم میرم مطب دکتری که بدون مقدمه چینی بهم گفت فکرمادرشدن رو از سرت بیرون کن ندید چقد استرس بهم وارد شد ندید من چی کشیدم که همونجا بیهوش شدم 😔مطمئنم خدا امیدمو ناامید نمیکنه 😍
2706