2733
2734

سلام خانما من یک پسر 7ساله دارم شاغلم 2بار پارسال باردار شدم سقط شد الان گیجم اولن که اصلا اعصاب ندارم دوما شوهرم که هرروز یه شری درست کرده واز همه بدتر اخلاقش که کینه ای هست مثلا یه بحثی پیش بیاد که اعصابش خورد بشه قهر میکنه تا 3الی 4روز منم حساسم اعصابم بهم میریزه بدنم اضطراب میگیره هفته قبل قهر کرد در صورتی که خودش مقصر بود ولی 4روز قهر کرد بدترین حرفا رو زد اخرشم رفتم پیش مادرش گریه کردم تا اومد اشتیمون داد اصلا قهر که میکنه اگه جلوش بمیری هم عین خیالش نیست الان چند وقته بچه میخاد منم یکی بچه میترسم بعدا پشیمون بشم از یک طرفم از نظر روحی میترسم نتونم چکار کنم 

خدایا شکر 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نیار بابا حوصله داریا با این اخلاقاش شوهره منم اینطوریه نمیخوام فعلا بیارم

میدونین خوشبخت ترین زن عالم کیه اجازه بدین خودم بگم:حوا بخاطره اینکه مادرشوهر نداره خواهرشوهرنداره جاااررری نداره وازهمه مهمتر اینکه شوهرش آآآآآآدمه🤣🤣🤣
2738

خانوما شما با این شرایط بچه دار میشید؟؟

اخلاق شوهر خوب شرایط مالی اوکی زندگی خوب و کلا همه چی اوکی و نرمال

فقط سن کم مشکله

شما باشید بچه دار میشید؟؟

عشق مثل روشنی ماه با تو میرسه از راه…✨❤️👼🏻🧿

بچه دار نشو به نظرم‌با این اخلاق شوهرت خودش بچس.بچه اعصاب میخواد.الان منی که همه میگفتن خدای ارامشی تو بدتربن موارد اروم بودم الان با دو تا بچه کوچیک و یه سقط جدیدا خسته و عصبی شدم حالا ببین ادم از قبل عصبی باشه یا شرایطش خوب نباشه چی میشه

هر چی آرزوی خوبه مال تو ...
خانوما شما با این شرایط بچه دار میشید؟؟ اخلاق شوهر خوب شرایط مالی اوکی زندگی خوب و کلا همه چی اوکی ...

چن سالتونه بیستو داریم؟؟؟اگه سه چارسال از ازدواجم گذشته باشه دوطرفم بخوان چرا ک ن ولی بزار امسالو رد کن شدایط اوکی شد شاید خخخ

میدونین خوشبخت ترین زن عالم کیه اجازه بدین خودم بگم:حوا بخاطره اینکه مادرشوهر نداره خواهرشوهرنداره جاااررری نداره وازهمه مهمتر اینکه شوهرش آآآآآآدمه🤣🤣🤣
چن سالتونه بیستو داریم؟؟؟اگه سه چارسال از ازدواجم گذشته باشه دوطرفم بخوان چرا ک ن ولی بزار امسالو رد ...

ن کمتر از بیستم 

۱ سال و نیمه ازدواج کردیم قصدم ۶ ماه دیگه ب بعد هس 

عشق مثل روشنی ماه با تو میرسه از راه…✨❤️👼🏻🧿
2706