2737
2734
فدات بشم خوشحالم حرفام آرومت کرد.صلواتهارو در هر چند روز دلت خواست میشه بفرستی.شاید یکی در عرض چهار یا پنج ماه یا بیشتر یا کمتر تمامشون کنه.از خدا میخوام قبل از تمام شدنشون به تمام حاجاتت برسی.منم کمکت میکنم برای صلواتها.هرزمان خواستی شروع کنی حتما بم بگو.گلم خدا همه رو امتحان میکنه.یادت نره حضرت زینب رو چجوری امتحان کرد.یعنی خدا حضرت زینب رو دوست نداشت؟مصیبتی که سر ایشون اومد سر هیچ احدی نیومد.خدا تمام معصومین و امامان رو به بدترین شکل امتحان کرده.یعنی اونارو هیچ وقت نمیدید؟درحالیکه اونارو از همه بیشتر دوست داشت.فدات بخدا همه دنیا مشکل دارن.پس نگران نباش.امید به آینده ای خوش در کنار همسر و پسر گلت داشته باش.بالاخره این سختیها و ناراحتیها یه روز تموم میشن.مگه میشه همش غم و ناراحتی؟خدا بزرگه
هرگــــز نخواب کــوروش ! ایران پــدر ندارد....
خدا بعضی بندگانش رو واقعا دوست داره.بخاطر همین دوست داره صداشون رو زیاد بشنوه.پس کاری میکنه که اون بنده هی بش اصرار کنه تا صداش بره توی گوش خدا....تو هم ایقد باهاش حرف بزن و اصرار کن که صدات مدام بره توی گوشش.مگه میشه این خدای بزرگ و مهربان،که حتی از مادر به ما دلسوزتره،صدامون رو نشنوه؟؟؟؟؟نماز نخوندن بنده اش،هیچی از خدا کم نمیکنه.آخه او به نماز بنده اش احتیاج نداره...فقط با نماز نخوندن خودمون ازش دورتر میشیم و ازش فاصله میگیریم.ببین چقد خوبه یه بنده،به خدا خیلی نزدیک بشه؟؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

emika 90جون این اعماله بعد از نماز بعد از خوندن هردوتا نمازه یا بعد از سلامه هر نماز؟هر دو تا رو باید پشته سرهم تو یک روز خوند؟
شادی واقعی شما وقتی است که کشف میکنید کسی به جز خودتان مسؤول نحوه احساستان نیس.
2728
خواهش فدات بشم.وظیفمه.ولی اگه کمک خواستی بم بگو.دریغ نمیکنم.اگه سخت بود همشونو بفرستی چون بچه کوچیک داری.من عاجزانه از خدا میخوام دستت رو بگیره و رهات نکنه
بانوی زیبا شرمنده دارم دیر جواب میدم چون نیمدم توی تاپیک ندیدم عزیزم این اعمال بعد از هر نماز هست فرقی نداره توی یک روز باشه یا نه. مهم اینه خونده بشه هر ٢نماز عزیزم
یه صلوات بفرستید واسه حاجت رواییم لطفا 
گاهی حس میکنم به ته خط رسیدم از اینهمه بدبختی دلم میخواد بمیرم اما دلم پیش بچه ام هست همش نگران آیند ...

سلام عزیزم ببخشید نمیدونم چقد از روی پستتون گذشته ولی آیا همسرتون کار پیدا کرده؟ اگر نه با این شماره 09301010768 آقای رضایی تماس بگیره همسرم هستن 

2738

باسلام 

باعرض معذرت باید بگم علت تمام گرفتاریهای ما گناه و در جایگاه دیگر بی اعتمادی نسبت به حضرت باریتعالی هست.

توسلات خوبه ختم ها خوبه اما اگر اعتمادمونو بخدا بالاببریم با یه سلام ساده خدمت حضرت سیدالشهدا علیه السلام وحتی یه صلوات گره ها باز میشه.

بابت رفع گرفتاری ها اولا اقرار به گناه و سپس استغفار از گناه فوق العاده تاثیر گذاره.

دوستان خداوند منتظره ما لب ترکنیم و ایشون عنایت کنه اما شرایطشو باید خودمون بسازیم با گناه نکردن ،استغفار،انجام واجبات و...

ان الله یحب التوابین

یاعلی مدد

به امید فرج دولت یار

[QUOTE=49330520]استاتر عزیز آیا حاجت روا شدی دقیقا منم مثل شما به آهر خط رسیدم اگه جواب داده کدومش بوده[/QUOTE]

عزیزم از تاپیک ایشون که خیلی میگذره ولی پناه بردن به قران دوره قران بردار به هرکی دوست داری هدیه من ولی هر روز تو خونه با صدای بلند قران بخون انرژی قران بی اندازه عالی و نجات دهنده ست،روز نماز اول وقت و استغفار هم خیلی تاکیید داشته باش

تعریف من از عشق همان است:❤️دربنده کسی باش که دربنده حسین است❤️

دوستان منم مشکلاتی چند ماهه پیش اومده دیگه به خدا دارم دیوونه میشم . شانسه ما صفره .هر چیزی که میخوام انجام بدم اشتباه در میاد و چیزی که میخوام نمیشه . دشمنانی داریم به ما حسادت میکنن . یکیشون دعا نویسه ما رو طلسم کردن زیر قالی خونمون یه کاغذ سفید لوله ای بسته شده دیدم و وقتی بازش کردم دیدم آیه نوشته . یکی توی اتاق دخترم دیدم . دشمنا از من بدشون میاد و شوهرم رو میخوان ازم دور کنن . هی باهاش که حرف میزنن . رفتازش تغیر میکنه . شوهرم به اونا وابستست اگر یه کلمه بگم داد میزنه . میخوام سوره ای . دعایی . کاری کنم . ازشون دور بشه . رزق ک روزی . شانس . خواهش میکنم دوستان میتونین کمکی کنین . هر چی هست انجام میدم

دوستان منم مشکلاتی چند ماهه پیش اومده دیگه به خدا دارم دیوونه میشم . شانسه ما صفره .هر چیزی که میخوا ...

سلام عزيزم

مشكلات و همه دارن

اين خرفا چيه طلسم و اينا

ادم با صبرو حوصله بايد مشكلاتشو حل كنه

پس خارجيا چي بگن كه نه قراني دارن نه ديني

يكم اعتماد بنفس داشته باشيد

همش دنبال دعا و شانس نباشيم كه مشكلاتمون حل بشه

انقدم افكار منفي نبافيم

واقعا هرچيزي با تلاش مداوم و مثبت انديشي حل ميشه

جواب ابلهان خاموشيست
سلام عزيزم مشكلات و همه دارن اين خرفا چيه طلسم و اينا ادم با صبرو حوصله بايد مشكلاتشو حل كنه ...

.......

میدونم اتفاقا اصلا از طلسم و دع نویسی اصلا خوشم نمیاد و اعتقاد ندارم . فقط خدا . تازه میدونم اگر هم طلسمی باشه به هر کسی تاثیر نمیزاره اگر قرآن بخونیم و نماز . میدونم خودمون باید تلاش کنیم خدا هم کمکمون میکنه . از این ناراحتم والا دو سه ماهه کارامون درست در نمیاد . جواب منفی میشه . شانس اصلا ندارم .دشمن ها دست از سر ما بر نمیدارن  تا حرفشون تو خونه میشه بحث شروع میشه من نمیدونم چطور دشمن ها رو از شوهرم دور کنم بهشون وابستست . همین دشمنه بزرگه بچم نوزاد بود مربض کرد تا الان مریضه و قرص میخوره معدش پر از قرص شده . 

2706