1676
1605

من دنبال ادکلن خیلی عالی زنانه هستم.

ماندگاریش خیلی برام مهمه.

بوی ملایم هم بیشتر میپسندم.

دلم میخاد از این ادکلن ها بزنم که وقتی وارد یه مجلس میشم پخش بو داشته باشه.😎

خیییییلی ممنون میشم اگر نظرات و تجربه هاتون بهم بگید.

من چند مرتبه از این سایت مای پی‌شاپ صنایع دستی خریدم، واقعا راضی بودم ازشون. طبق زمانی که گفتن ارسال کردن

. پیگیری و پاسخگویشونم خیلی خوبه. بهتون پیشنهادش میکنم.

1677
1665
من عطر طبیعی گل یاس میگیرم بوش آدم رو مست میکنه 

منظورتون ازین اسانس هاست؟ خودشون پر میکنن تو ظرف؟ چند میگیرین؟

برمان گردان دنیا به روزگاری که هنوز مردگان زیادی را از نزدیک نمیشناختیم مرگ به اندازه بستگان دور همسایه دور بود به روزگاری که هنوز ترانه های حزن آلود کسی را به یاد کسی نمی انداختند عطرها آدم ها را به یاد آدم نمی آوردند و در هر گوشه ی این شهر خاطره ای که پوست دل را بکند کمین نکرده بود!

حتما باید زنونه باشه؟

من خودم بیشتر مردونه استفاده میکنم الان سه سال میشه فقط جگوار استفاده میکنم

ادکلنو اگر روی بدن خیس بزنی ماندگاریش بیشتره

اگر یه ادکلن گرفتی

اسپری همون مارکم بگیر

وقتی ادکلن زدی روش از اسپری خودش بزن

باعث میشه بوش پخش بشه

فقط 5 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدای عزیزم😍خیلی خیلی مچکرم ازت که جوابِ صبرمو دادی😊ممنونم بابته هدیه قشنگت که گذاشتی تو دلم...تا قیامت یادم نمیره این لطفتو و همیشه شکرت میکنم بابته پسرم❤️خدایا تو همه وجودمی عشقمی امیدمی زندگیمی ، شکرت میکنم بابته زندگیم 🌹 میشه واسه اینکه نی نی سالم بیاد بغلم دعا کنید؟💕 خدایا به حق علی و اولادش هرکی منتظره نی نیِ تا اخر امسال دامنشو سبز کن🙏خدای عزیزم به منتظرا یه نگاه ویژه بکن  🌼

عطر گرمی کوتر کوتر 

ادکلن زنونه سیلور اسکنت 

جنسیس هم مردونس ولی من میزنم 

بهترین چیزی که از نینی سایت یادگرفتم کلمه ی «بی اتیکت»بود 😄😄😄❤❤خدایا به ماهم یه فرشته ی سالم بده قول میدم ازش خوب نگهداری کنم💖💖
اسانس میخرید؟

ببین یه جایی میشناسم کلا محصولات گیاهی داره از رژ لب بگیر تا ماسک و مو و عطر و اینا از او میگیرم، راستی ادکلن های شرکت اوریفلم هم خوشبو هستن، یه بار گرفتم خیلی ملایم و خوب بود، عطر زن هم خیلی خوبه 

1651