1619
1632

هیچی. 

شاید نپذم هیجی

خوب باشی باهات خوبم. چطوری توو مجازی هم حسادت میکنین لامصباااا😂جواب بعضیا ک درمقابل فهمیدن مقاوت میکنن و فقط حرف خودشومو میزنن و مدام ریپلای میکنن میگم: تو درست میگیییی😂

بیرونیم قرار شیشلیک بخوریم😕

"- تلخه... "                                                        +"چی؟"                                                          "لبخندت!"                                                              +"از کی تا حالا لبخندای منو مزه مزه میکنی!؟"               -"از وقتی که نتونستم نسبت به انحنای لبات بی تفاوت باشم."

خانم ها اگر کسی دنبال دکتر نازایی خاذق و خوب میگرده 

ما کمکتون می کنیم ، یا اگه دنبال اهدای تخمک هستن

هم میتونید با این شماره تماس بگیرید09122770014

یا اینستا ما رو دنبال کنید

1613
1620
چقدر سخته این مقوله چی بپزیم دوست دارم پولدار بشم یک آشپز استخدام کنم 😔

من همیشه به شوهرم میگم کاش خدمتکارداشتم ازخواب پامیشدم میگفت خانم صبحونه حاضره،همه کارارومیکرد،اونم بازم تاکیدمیکنه که نمیگم ماهواره روجمع کنیم بداموزی داره 😂😂

زندگی من شبیه یه گیتارقدیمیه که فرسوده ست پوکیده افتاده گوشه ی انباری،اماامیداینکه یه ناجی بیادوبااون یه قطعه زیباروبه نمایش بزاره رو،هنوزازدست نداده..آه امیدخیلی چیزعجیبیه..😔😔🎶🎶
1601
خوشمزه اس؟من یبار اومدم بخورم بوی بدی میداد نخوردم

بایدکلموحسابی تفت بدی ادویه هم حسابی بریزی به به😋

زندگی من شبیه یه گیتارقدیمیه که فرسوده ست پوکیده افتاده گوشه ی انباری،اماامیداینکه یه ناجی بیادوبااون یه قطعه زیباروبه نمایش بزاره رو،هنوزازدست نداده..آه امیدخیلی چیزعجیبیه..😔😔🎶🎶
1639