2737
2734

انشالله همه به حاجتشون برسن و خدا بهترينارو براشون رقم بزنه ❤️واسه هركيو خوندم لايكش ميكنم

لطفا شماهم واسه من دعا كنيد دوستاى خوبم ❤️❤️❤️

Her dreams give her wings and she flies to a place where she loved✨

من...ممنون

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ممنون عزیزم منم برات ۱۰ تا صلوات میفرستم

میشه برای منم صلوات بفرستین برای خوب شدن ❤زندگیم❤ دعا کنین التماس دعا دارم💚                            اگه فرستادین بگین منم براتون صلوات بفرستم 
2738

برا سلامتی نی نیم بخون دعا کن مشکلی پیش نیاد براش فشارم رفته بالا دعا کن برام انشالله حاجت روا بشید

خداجونم همون جور که معجزه ات رو بمن نشون دادی همون جورم بزودی زود ب جاریم نشون بده و همه منتظرای نی نی سایت   خدا جون بزار با خبر بارداری جاریم خوشحالیم از مادرشدنم کامل بشه انشالله من منتظرما تا قلب نی نی من ب تپش بیاد انشالله جاریمم باردار بشه و همه منتظرا                        علی اصغر امام حسین قربونش برم با امام رضا جونم حاجتم رو دادن 

منم خوندم براتون 

آرزو می کنم همیشه شاد و تندرست باشید و هر چی رو که دوست دارید رو به دست بیارید

خداجون واسه همه نعمت هات سپاس گزارم.                                                       
2706