2726

از ۲۱ هفته حس کردم تکوناشو

اونم یه روز میزد یه روز نمیزد

هفته پیش به دکترم گفتم از کی باید حساس بشم به حرکاتش؟گاهی تا دستمو نذارم نمیفهمم تکونشو

گفت از وقتی که اگر بیرونش بیاریم زنده بمونه،الان لازم نیست حساس باشی 😐

حالا یه هفته ای بود اینقدر لگدهاش محکم بود که گاهی میدیدم پوست شکمم می پرید

اما دو روزه ضعیف شده، کمتر تکون میخوره و ضعیفتر

عادیه؟؟؟ یا برم دکتر؟

برای شادی روح مامانم یه صلوات میفرستید؟🌺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
منم همین طورم یه روز خیلی تکون میخوره یروز ضعیف تره  بیشتر بعد غذا خوردن تکون میخوره

همین که یه نفر با شرایط من بهم بگه عادیه خیالم راحت شد 😘

برای شادی روح مامانم یه صلوات میفرستید؟🌺
شما مسمومیت دارید؟ نشونه هاش چیه؟

من بارداریه قبلیم داشتم فشارخون بالای 13-14 و دفع پروتیین کلیه ورم دست و پای شدید خارش دست و پا تاری دید سوزش سر دل

دختر نازم خونمون با اومدنت روشن کردی... سوالی در مورد مسمومیت بارداری یا پره اکلامپسی داشتید بپرسید...
من بارداریه قبلیم داشتم فشارخون بالای 13-14 و دفع پروتیین کلیه ورم دست و پای شدید خارش دست و پا تاری ...

از کی اینجور شده بودید؟؟

🧚‍♀️برای سلامتی نی نی تو دلیم صلوات🤰خیلی ممنونم💓💝
از کی اینجور شده بودید؟؟

ببین از هفته 22 برای من شروع شد من هفته 28 رفتم سونو گفت بچه تو 24 هفتست یک ماه عقب بود خونرسانی بهش خیلی ضعیف بود این بارداری از اول اسپرین و انوکساپارین مصرف کردم خداروشکر فعلا مشکلی ندارم نمک هم قطع کردم

دختر نازم خونمون با اومدنت روشن کردی... سوالی در مورد مسمومیت بارداری یا پره اکلامپسی داشتید بپرسید...
ببین از هفته 22 برای من شروع شد من هفته 28 رفتم سونو گفت بچه تو 24 هفتست یک ماه عقب بود خونرسانی بهش ...

اون یکی چند هفتگی ب دنیا اوردید.؟

🧚‍♀️برای سلامتی نی نی تو دلیم صلوات🤰خیلی ممنونم💓💝

همون 28 بدنیا آوردم نموند برام خیلی حالم بد بود دکتر گفت تشنج میکنی فشارم کنترل نمی شد طبیعی زایمان کردم بعد شش ماه دوباره باردار شدم