2703
2553

دوشنبه وقت سونو دارم ۱۷هفته قراره برم قسمت شه برای دیدن جنین که ببینم مثل امین قراره بره یا این فندق خدا قراره قسمتم کنه 

لطفا عاجزانه و واقعا از ته دل ازتون میخوام یه کوچولو یه ثانیه یه صدم ثانیه تو دلتون تو مغزتون بگید خدا قسمتش کن یکی رو گرفتی این یکی دیگه سالم باشه .الان حسش میکنم تو وجودم حرکت میکنه خدا بهش عادت کردم صبحا بخاطرش از خواب پامیشم تروخدا دعا کنید ازم نگیره .الان با تاپیکم اذان گفت خدا جون به خاطر اشهد و اسم زیبات که میشنوم این کوچولو سالم باشه جای امین رو برام پر کن خدا الله خالق هستی دلمو شاد کن 

)بچه قبلیم ناهنجاری داشت سقط کردم ۵ماه بود این کوچولو بعد سه سال اومده تو وجودم خواهرا لطفا با دل پاکتون دعام کنید ان شاءالله هرچی از اون بالاسری میخواید بهتون بده)

شکرت خدا 😍شکرت شکرت و بازهم هزاران بار شکرت روز ۲۱/۱۰/۹۸بهترین روز زندگیم بود .چرا چون گفتن سالمی وقراره بیای بغلم دختر ناز مامانی😍😍😚 .خدایا ازت میخوام به همه منتظرا یه بچه سالم بدی تا طمع خوش مادر شدن و مخصوصا دختردار شدن رو بچشن .شکرت هزاران بار که میوه بهشتو بهم دادی 

۱۰۰تا صلوات برات میخونم

پدر و مادر ایرانی چه چیزی از فرزندان خود می خواهند؟؟یک برده ی روحی و بی نیاز از تمایلات جنسی، با هوش درسی و اجتماعی بالا و توقعات کم، ایده آل از لحاظ ظاهری، متواضع و تو سری خور در خانواده با اعتماد به نفس بالا در اجتماع...اینجوریه که جامعه تبدیل میشه به جوونای افسرده،سرخورده،عقده ای، گریزان از خونه و خونواده به دنبال جایی امن صرفا جهت داشتن آرامش..

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
۱۰۰تا صلوات برات میخونم

خدا ازت راضی باشه حاجت روات کنه به همه ارزوهات به همه خواسته هات به همه اونچه از پروردگارت میخوای برسی

شکرت خدا 😍شکرت شکرت و بازهم هزاران بار شکرت روز ۲۱/۱۰/۹۸بهترین روز زندگیم بود .چرا چون گفتن سالمی وقراره بیای بغلم دختر ناز مامانی😍😍😚 .خدایا ازت میخوام به همه منتظرا یه بچه سالم بدی تا طمع خوش مادر شدن و مخصوصا دختردار شدن رو بچشن .شکرت هزاران بار که میوه بهشتو بهم دادی 
چشم دعات میکنم😊🌹 توهم خاهشا دعا کن منم اینماه مامان شم چون منم تنها آرزوم اینه😔

من نیز

اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

مرو راهی که با ریگی بلغزی            مشو بیدی که با بادی بلرزی تو را قدر و تو را قیمت، گران است        مکن کاری که یک ارزن نیرزی...
چشم دعات میکنم😊🌹 توهم خاهشا دعا کن منم اینماه مامان شم چون منم تنها آرزوم اینه😔

حتما وظیفمه 

دوستم شنیدم تو برای بقیه و بقیه برات دعا کنن زودتر به حاجت میرسی پس دعا میکنم به همین زودی زود که فکرشم نمیکنی با بی بی مثبت بیای بگی مامان شدم 

2714
۱۰۰ تا صلوات برا سلامتی بچت میخونم...بچه اولتون چطور شده؟؟

ناهنجاری داشت تا انومالی همه چی خوب بود که گفتن مشکل داره دنیا رو سرمون خراب شد و سقط کردیم بعد سه سال این کوچولو باز قسمتم شد