2733
2734
عنوان

بنظرتون نی نی من چیه??

156 بازدید | 31 پست

الان تو 11هفته رفتم.حدود 3هفته لکه بینی داشتم.حالت تهوع موقع مسواک.ک بعدا ب بوها هم حساس شدم.از کباب مرغ متنفرم.عاشق زیتون و کاهو و آبغوره .دلم اش دوغ ميخاد.کلا اش دوس دارم.موهای پاهام بنظرم رشدش کم شده.میلم ب رابطه کم نشده،شایدم بیشتر شده.چای رو هم بیشتر از قبل هوس میکنم.دوغ هم دوست دارم.نظرتون چیه??

عضو تاپیک بامداد خمار.تاریخ شروع ۷بهمن۹۹  زیرگروهابییییی💎وزن شروع۷۰👈وزن هدف۵۹....قد۱۶۳.رژیم شیردهی👨‍👩‍👦🌸🍼همت من به بلندای درخت ارزوست...من میتونم خوش هیکل باشم📸

دختر

بسم الله الرحمن الرحیم وَإِن یَکَادُ الَّذِینَ کَفَرُوا لَیُزْلِقُونَکَ بِأَبْصَارِهِمْ لَمَّا سَمِعُوا الذِّکْرَ وَیَقُولُونَ إِنَّهُ لَمَجْنُونٌ وَمَا هُوَ إِلَّا ذِکْرٌ لِّلْعَالَمِینَ/  مادری دارم لطیفتر از برگ گل🌹، مهربونتر از بارون🌧️، خوبتر از هرچه خوبی تو دنیاست.... 😇تویی که امضامو باز میکنی............. میشه برای سلامتی  هرچه سریعتر مادرم یه صلوات بفرستی؟ ❤️  هروقت فرستادی بگو تا منم برای رسیدن به حاجتت صلوات بفرستم💓/ دنیای من بچه هامن 👧👶 خدایا برام حفظشون کن 🙏🥰🤗

نوک سينم ن هالش،تیره شده

عضو تاپیک بامداد خمار.تاریخ شروع ۷بهمن۹۹  زیرگروهابییییی💎وزن شروع۷۰👈وزن هدف۵۹....قد۱۶۳.رژیم شیردهی👨‍👩‍👦🌸🍼همت من به بلندای درخت ارزوست...من میتونم خوش هیکل باشم📸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پسر

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2731

دخی

بعضی شبا عجیب دلتنگت میشم نمیدونم واقعا نمیدونم به هر دری زدم که قسمتم بشی اما نمیشه من از خدا فقط یه چیز میخوام اونم لحظه ای که خودمو توی لباس عروس دیدم حداقل با اونی که دوسش دارم باشم میدونی از اون دردناک تر چیه؟؟؟تو حتی نمیدونی من حاضرم برات تک تک استخون هامم بدم یادت باشه هیچکس اندازه من نمیتونه دوستت داشته باشه این چند بیت شعر تقدیم به خودت عزیزترینمA❤️میخوام بدونی که دلم داره برات پر میزنه🕊مثل یه داروغه شبا به هر دری سر میزنه 🥺وقتی میای با اون چشات دنیامو پر نور می کنی💫غصه ی تنها موندن و از دل من دور می کنی 🥹عمری اگه نگات کنم از دیدنت سیر نمیشم😍بدون که عشق تو زده خیمه به صحرای دلم 🫀اگر که باور نداری گوش کن به حرفای دلم...
دختر

همینجوری حسی یا از رو علاعم?

2738

خانمی هفته بعد برو ان تی میگه بهت.

راستی میتونی تست سوزن انجام بدی. 

همین فردا صبح توی لیوان یبار مصرف ادرار صبح بریز و داخلش سوزن خیاطی سالم بنداز بزار 24 بمونه. بعد 24 ساعت خوب بشورش اگه سیاه شد یا زنگ زد دختر اگه تغییری نکرد پسره

خدایا هزار مرتبه شکرت   
پسرههههههه عین منی فقط من تهوع نداشتم کلا

حالا بعدا میام همینجا میگم.

خانمی هفته بعد برو ان تی میگه بهت. راستی میتونی تست سوزن انجام بدی.  همین فردا صبح توی لیو ...

آره هفته بعد ان تی دارم.مگ جنسیت رو میگه??

منم مثله تو بودم دلم دوغ گاز دار میخواست دختر شد

خدا حفظ کنه دخملتو

میشه منم ی سوال بپرسم؟

آره عزیزم.حتما

2706