2733
2734
عنوان

دارم ناپدیدمیشم

545 بازدید | 74 پست

من ۱۹سالمه ۳۷کیلوبودم دوهفته مریضرشدم امروزرفتم خودمووزن کردم شده بودم ۳۵ یه ماه دیگه عروسی دخترعموی شوهرمه راهی ندارین یکم چاق شم قبلاهرچی پودرو این چیزامصرف کردم عوارض داشت بدنم وصورتم پرجوش ولک شده یه راه بدون عوارض سراغ دارین ؟؟؟؟

پسرگلم آسمونی شددیگه باردارنمیشم میشه دعاکنین مامان بشم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

داری میشکنی😐😐😐

مکمل غذایی بخور و ورزش کن

پروتئین و کربوهیدرات به اندازه کافی اشتفاده کن

اون که با خودخواهیاش این عشقو باطل کرد بهم بگو تو بودی یا من... اون که پامونو رفیق موج و ساحل کرد خودت بگو تو بودی یا من... تو کجایی که الان دریا دلش تنگه ببینه ما دوتا رو با هم...
2728

نون تو روغن سرخ کن بخور

سخت است حرفت را نفهمند....سخت تر این است که حرفت را....اشتباهی بفهمند....حالا میفهمم که خدا چه زجری میکشد....وقتی این همه آدم حرفش را.....نفهمیده اند که هیچ ....اشتباهی هم فهمیده اند...👤دکتر شریعتی
2738

۳۷ که خیلی کمهههههه 😯😯😯😯 الان نخ شدی فکر کنم 

ال ارژنین بخور اگه باردار نیستی یا شیر نمیدی 

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕
2706