2726
سلام
میخوام زودپز بخرم . مد نظر خودم تفال مدل کلیپسو هستش ولی خوب خیلی گرونه ! از طرفی تحقیق کردم زودپز برقی جی پاس رو هم خیلی ازش تعریف میکنن و البته برقی خیلی ارزونتره !
لطفا بهم کمک کنید که یه مارک خوب با قیمت مناسب بگیرم
همون کلیپسو تفال عالییییه... یه بار هزینه میکنی ولی یه عمر استفاده میکنی بدون مشکل.
گاهى دلم مى خواد يكى بغلم كنه و بگه:" ميدونم سخت ميگذره ، ولى ايشالا حالت خوب ميشه. بيا اين شكلات، اينم شيش مليون دلار پول"  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
تفال کلیبیسی
دبلیو ام اف
ویتاویت
خدایامرابضاعت به ‏قدریست که نمیدانم در حق دوستانم چه دعایی کنم،امامی دانم تو ازحال آنها آگاهی،پس بهترینهارابرایشان آماده ساز که خزانه توهیچگاه خالی نمی گردد
خدایاشکرت،صدهزاربارشکرت
منم تفال مدل کلیپسو دارم ....اما شنیدم wmfهم خیلی خوبه ...
وَإِن یَکَادُ الَّذِینَ کَفَرُ‌وا لَیُزْلِقُونَکَ بِأَبْصَارِ‌هِمْ لَمَّا سَمِعُوا الذِّکْرَ‌ وَیَقُولُونَ إِنَّهُ لَمَجْنُونٌ ﴿٥١﴾ وَمَا هُوَ إِلَّا ذِکْرٌ‌ لِّلْعَالَمِینَ ﴿٥٢﴾ میشه برای سلامتی نی نی من و نه ماه حاملگی بی دردسر برام دعا کنید.
مال من wmf تایمر هم داره خیلى عالیه فقط من اشتباه کردم بزرگشو خریدم وقتى گوشت یا چیز کمى میخوام توش بذارم دیواره هاى داخلیش که آب گوشت بهش پاشیده و خشک شده به سختى شسته میشه. اما خواهرم کوچیکترشو داره و خیلى بهتره .
بهترین زودپز همین wmf .فیسلر هم به این خوبى نیست...
من قبل از اینکه مامان بشم کى بودم؟ چى بودم؟ اصلاً بودم؟
اگه منظورت اون چندکاره ها هستن که هم زودپزه هم پلو پز و هم آرام پز و همه چى، اونام بد نیستن اما بیشتر به عنوان پلو پز کارایى داره. خاله من چند ساله مارک feller داره اگه اشتباه نکنم ، و تا حالا هم خراب نشده... اما بنظرم زودپز باید چیز قوى اى باشه.
همین تایمر دارا خیلى خوبن درشم خیلى نرم و روونه. اصلا اذیت نمیشى
فقط همون شستنشه که دیوارش کوتاه باشه اونم حله ؛)
(( من گیر دادم ))
آره زودپز جی پاسم هست
اونم بد نیست من دیدم چند نفر دارن . جى پاس مارکیه که باید شانس بیارى اون چیزى که خریدى خوب در بیاد. خواهر بزرگ من سالهاست سرخ کنشو داره و راضیه. خیلى ملایم و یکنواخت سرخ میکنه...
2706