2410
2553

برای مملکتمون فقط ارامش و امنیت ارزو دارم 

جنگ بزرگترین ظلم دنیاس 

عزیزامون و میگیره 

اگه چیزی هم شد فدای سر بریده ی اربابمون‌‌‌...

نترسید 

چه فدایی خدا نکنه نگو😢😢من نمیخاستم جنگو کاش امریکا میدونست اینو 

وقتی کارهایی که میکنیم فقط به خاطر نفس خود عمل باشه و نه به انتظار پاداش از هر کاری که میکنیم لذت میبریم❤نظرتو میتونی ریپلای کنی ولی تحمیل نه 😉

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

همسر من الان دقیقا تو مرز عراقه سپاهیه شوهرم

مـــــــرد که تو باشی...زن بودن چه خوب است...از میان تمام مذکــــــــرهای دنیا فقط کافی ست پای تو در میان باشد...نمیدانی برای تو خانـــــــــووووووووووم بودن چه کیفی دارد.خدای مهربونم همیشه ازت پسری میخواستم عین شوهرم،شبیه مرد زندگیم...ممنونم به خاطر این هدیه شیرینت...مرسی که پسرک نازم شبیه باباشه...
2720
2714
مادرشوهرم عصر اومده بود خونمون که به شوهرم بگه واسه جنگ اسم ننویسه میگن ثبت نام میکنن 

دروغ میگی چقدراسترس دارم شوهرم میگه بیافرارکنیم خدایاجنگ نشه که بدبخت میشیم چقدرحس بدی دارم خدا

نفس من زندگی من پسرای قشنگم
واااای. دیگه نزاربره سرکار

فک کنم از امشب آماده باش باشن

خدا میدونه کی برمیگرده خونه مون

مـــــــرد که تو باشی...زن بودن چه خوب است...از میان تمام مذکــــــــرهای دنیا فقط کافی ست پای تو در میان باشد...نمیدانی برای تو خانـــــــــووووووووووم بودن چه کیفی دارد.خدای مهربونم همیشه ازت پسری میخواستم عین شوهرم،شبیه مرد زندگیم...ممنونم به خاطر این هدیه شیرینت...مرسی که پسرک نازم شبیه باباشه...
چجوری دلت میادبزاری بره سرکار.بگودیگه نره جونش درخطره 

خودش عاشق شهادته خواهر

دروغ میگی چقدراسترس دارم شوهرم میگه بیافرارکنیم خدایاجنگ نشه که بدبخت میشیم چقدرحس بدی دارم خدا

باورکن منم تپش قلب گرفتم، بچه هام کوچیکن آمریکایهای عوضی اونا الان جای ما باید میترسیدن، خدایا امام زمانت کجاست پس کی میخواد بیاد بدی وجنایت بیشتر ازاین دیگه وجود نداره ، امشب هرکب بیداره واسه ظهورش دعا کنه