2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم منم تازه کوچولوم خوابوندم منم دو ماهش اول باید گیجش کنی کلی گیجش کن بعد بزارش رو پات بایکی از دستات موهاش ماساژ بده با یکی هم پیشونینش آروم ماساژ بده و دست بکش پایین سمت چشماش همش اینکارو تکرار کن من دوتا بچه هامو ب این روش میخوابونم خیلی خوبه باعث میشه بچه با آرامش بخوابه 

اللهم صل علی محمد و آل محمد
2738

عزیزم بچه ها خیلی باهوشن باید براش تفکیک کنی شب و روزو.روزا پرده هارو کنار بزن تا خونه روشن باشه تی وی روشن کن بذار سروصدا باشه تو خونه سکوت مطلق نباشه.ولی شبا سکوت کامل تو تاریکی بخوابونش من یه لامپ خیلی کم نور روشن میکنم الانم چون شیرش میخوره فعلا.کم کم یاد میگیره که شبا باید بخوابه سعی کن از ساعت ۸به بعد نذاری زیاد بخوابه بعدم اوایل خیلی سخته درکت میکنم همش بیدارمیشه وشیر میخاد خودت خواب نداری از دستش.خدا کمکت کنه

چجوری

زمانی که اون میخوابه شما هم باهاش بخواب و اینکه زمانی اون بیداره شما هم پر انرژی هستی و ساعات که خوابیده و نزدیک به خواب لازم شماست از قبلش مانع خواب بشی و یا وقتی زیاد خوابیده بیدارش کنی که تایم که موقع خواب شماست اونم بخوابه

2706