2410
2553
عنوان

برای اواین بار و اینجا رازت و بگو...❤

| مشاهده متن کامل بحث + 1515 بازدید | 72 پست
دوست شوهرمو دوست دارم😪

عه یکی مثل منم پیدا شد😢حس خیانت دارم

کاربر ۹۶ هستم بخاطر شرکت تاپیک گرونیی تعلیق شدم😑دوست عزیز من اینجا نیومدم امتحان املا بدم ک تا پست میزارم بجای توجه ب متن غلط املایی میگیری مهم مفهومو منظور ک درست ادا بشه بدم میاد از این کار لطفا ب املا نوشته هام کار نگیرید با تچکر😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

از رژیم گرفتن خسته شدم😐 خوش به حال اینایی که هر چی میخورن چاق نمیشن😤

اون منم هرچی میخورم چاق نمیشم😋

کاربر ۹۶ هستم بخاطر شرکت تاپیک گرونیی تعلیق شدم😑دوست عزیز من اینجا نیومدم امتحان املا بدم ک تا پست میزارم بجای توجه ب متن غلط املایی میگیری مهم مفهومو منظور ک درست ادا بشه بدم میاد از این کار لطفا ب املا نوشته هام کار نگیرید با تچکر😊
2720

توی نوجوانی ۱۳ سالگی دوست پسر داشتم از سر کنجکاوی هیجییییی نمی فهمیدم .‌گذاشتم بهم دست بزنه خیلی خیلی خیلی این قضیه برام ناراحت کنندست از اینکه چقدر خر بودم اخه ... اولین باره اینو میگم کسی نمیدونه ... یه روزی شوهرمو دید اون موقع نامزد بودیم گفت من به این دست  زدم شوهرم خیلی ناراحت شد گفت راسته؟؟؟ گفت نه و کلی هم قسم خوردم. ☹☹☹☹😔😔😔😔  

به نام خدا😁 مامان دوتا زلزله ☺ هم‌خیاطم هم آرایشگر😁 آشپزیمم که حرف نداره😊 خدایی خوشبحال شوهرم بهش حسودیم شد☹😁😁😁
2714

یه قرعه کشی هم داشتم ۱۰تومن شوهرم نمیدونست وقتی به اسمم دراومدسریع یه سرویس طلاخریدم بعدگفتم مامان وبابام برام کادوزایمان خریدن البته النگوخریده بودمامانم برام این سرویس هم گفتم اوناخریدن هیج کس ازاین موضوع خبرنداره جزمامانم ومن وخواهرم 

نفس من زندگی من پسرای قشنگم
2706