2726

من امشب ب شوهرم گفتم میخام گونه بکارم تاالان ب اینکه گونه ندارم توجه نکرده بود...تاخودم گفتم گقت عههه گونه نداریا تاالان دقت نکرده بودم انگارازاین ب بعددیگه گونه هام تو چشمشه...تازه بعدشم گفت دماغتم عمل کن ازبابات پول بگیرخب وقتی ن خودم ن شوهرم ن بابام پول ندارن ک برم دماغ عمل کنم چراشوهرم میگه پس خودش نداره بهم بده بعدمیگه عمل کن

نمیگم اصلا

میشه لطفا واسه خونه دار شدنمون و حل مشکلاتمون یه دعا یه صلوات یا هرچی که دوست داشتین انجام بدین 😊😊😊دوستای خوبم امیدوارم و از ته دلم میخواد شما هم به ارزوهای قشنگتون برسین و اگر مشکلی دارید برطرف شه😇😇😇

😐

اگه از پرپر شدن هموطنای بی گناهت خوشحالی ،یا به نطفه ت شک کن یا به لقمت😏                                                     گفتند دنیا، دنیای مذاکره است نه موشک.... ما زبان دنیا را بلدیم.... اما سردار مارا با موشک زدند....

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

وقتی پول نداری چرا میگی میخوام عمل کنم؟

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
وقتی میدونی پول نداری نمیتونی چرا میگی؟!به چشمش میاری که چی نداری یا کجات عیب داره

آره سرشب تاحالاهمش سربه سرم میزاره ک اینکارارو خونه بابات میکردی...میگه اگه میدونستم اینقدعیب داری نمیومدم

آره سرشب تاحالاهمش سربه سرم میزاره ک اینکارارو خونه بابات میکردی...میگه اگه میدونستم اینقدعیب داری ن ...

توهم بگو خودتو تو اینه ندیدی؟!من دو سه جام عمل لازم باشه نو باس کلا بکوبی از اول بسازی...بگو خوبه تو دختر نشدی میترشیدی وگرنه

وزن اولیه:78 وزن هدف:۶۶ وزن فعلی ۷۵😬🙏🏻