2733
2734
عنوان

وای وای😍🤩

330 بازدید | 39 پست

امروز رفتم سونو عکس نی نی مو ببینم دیدم خدا بهم یه مماخ عملی جیگر داده😆🤣😍😍😍😆🤣

دکتر میگفت دماغش چقد خوشکله مردم براش😍😍حالا واقعا قشنگه یا مال همه همینه🤣🤣🤣🤣🤣😍

بگردم واسه فرشته های کوچولوووو

کو مماخش منکه نمیبینم😕

خدایا واسه همه چیز شکرت😍😍😍😍میدونم که میدونی خیلی دوستت دارم تو عشق منی.... برای مادر شدن همه منتظرا صلوات بفرستین🤰🤰انتظار خیلی سخته انشاءالله هیچ خانمی تو دنیا زیاد منتظر مادر شدن نمونه😭😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

کلا دختر عشقه   نفسه  جونه د🥰

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
2738

ها دیدم سر وتهه🤭

خدایا واسه همه چیز شکرت😍😍😍😍میدونم که میدونی خیلی دوستت دارم تو عشق منی.... برای مادر شدن همه منتظرا صلوات بفرستین🤰🤰انتظار خیلی سخته انشاءالله هیچ خانمی تو دنیا زیاد منتظر مادر شدن نمونه😭😢

ای خداا😍جوجه😍😍

ازخانه قدم به دنیای بیرون بگذارید درحالی که زنانگی هایتان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد که اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)

وا سه پسرمن توسونوکوچیک سربالابود...همونطورم شد...بابام میگه دماغشوانگارعمل کردن😁😁😠

❤دوست خوبم اگه دوست داشتی واسه  سلامتی پسرم امیرحسین صلوات بفرست.... خدایاازبلاهامحفوظمون بدار..... الهی آمین❤
چی شد عزيزم تو فکرت بودم مامانش اومد یا نه 

هنوز نمیدونم شوهرم نرسیده گفت میرم خونه بابام میخوابم تا ده ساعت ده میام خونه

پرورده کوردم ایلام خاکمه❤ تیکر کنکورمه😍توروخدا لایک نکنین🙏
2706