2410
2553
سلام مامانای گل دخترم نزدیکه 5 سالشه از پریشب یهویی گفت دلم درد میکنه دوسه ساعت بعدش کلی بالا اورد تا صبح که بردیمش دکتر .دکتر گفت ویروسه براس سرم زد قطره متوکلرو پرامید داد با شربت دی سکلومین ولی هنوز حالت تهوع داره امروز اسهال هم شده خیلی اعصابم ریخته بهم کلی گریم گرفته چیکار کنمممممم کسی تجربه ای نداره معدش اصلا تحمل نداره تا میخوره بالا میاره
*یه تولد تم دار شیک .بامزه و ارزون * 09358446712* عکس نمونه کار در سایتمhttp://niniax.blogfa.com/

دختر منم هفته پیش گرفت این ویروسو

من خودم هم گرفتم

همین دارو ها رو به دختر منم داد

دو تا آمپول هم همون موقع زد بهش

دکتر به من گفت هر یه ساعت یه قاشق بهش غذا بده

همون یه قاشقم دخترم بالا میاورد

راستی برای اسهالش یه پودر داد به اسم کیدی لاکت خییییلییی خوب بود تا یه بستشو خورد اسهالش بند اومد
بسی پادشاهی کنم در گدایی چو باشم گدای گدایان زهــــــرا
عزیزم پسر من هم همین جور بود خیلی سخته میدونم ..دوره داره تموم میشه
یادمان باشد حرفی نزنیم که به کسی بر بخورد .نگاهی نکنیم که دل کسی بلرزد.. .خطی ننویسیم که آزار دهد کسی را..یادمان باشد که روز و روزگار خوش است وتنها دل ما دل نیست....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
استفراغش با آمپول خوب میشه.شربت کلوتریماکسازول واسه عفونت روده هاش که بعد چند روز اسهالشو خوب میکنه .اگه بی اشتهاست مرتب ابو مایعات بهش بده و شربت فولیک اسید باعث میشه بیحال نباشه واشتها واسه غذا خوردن داشته باشه.اینا رو متخصص اطفال هروقت پسرم مریض میشه واسهالو استفراغ میگیره بهش میده براش خیلی خوبه
خیلی از مردم میگن !!!! بابا دلت پاک باشد . دل پاک باشد ، کافی است ! جواب به این اشخاص که پاکی دل رو ملاک خوبی و بهشت میدونند اینه : آنکس که تو را خلق کرده است ، اگر فقط دل پاک کافی بود فقط میگفت :[ آمنوا] در حالیکه گفته : [آمَُنوا وَ عَمِلُوا الصَّالِحات] یعنی هم دلت پاک باشد ، هم کارت درست باشد . اگر تخمه کدو را بشکنی و مغزش را بکاری سبز نمی شود . پوستش را هم بکاری سبز نمی‌شود . مغز و پوست باید با هم باشد . هم دل ؛ هم عمل !! دل پاک + عمل صالح = رضایت الهی مرحوم آیت الله
بچه ها که دستاشون کثیف باشه وغذا بخورن،گردو خاک که معمولا توی این گرما میاد توی شهرمون.از همین چیزا بچه ها اینطوری میشن.
خیلی از مردم میگن !!!! بابا دلت پاک باشد . دل پاک باشد ، کافی است ! جواب به این اشخاص که پاکی دل رو ملاک خوبی و بهشت میدونند اینه : آنکس که تو را خلق کرده است ، اگر فقط دل پاک کافی بود فقط میگفت :[ آمنوا] در حالیکه گفته : [آمَُنوا وَ عَمِلُوا الصَّالِحات] یعنی هم دلت پاک باشد ، هم کارت درست باشد . اگر تخمه کدو را بشکنی و مغزش را بکاری سبز نمی شود . پوستش را هم بکاری سبز نمی‌شود . مغز و پوست باید با هم باشد . هم دل ؛ هم عمل !! دل پاک + عمل صالح = رضایت الهی مرحوم آیت الله
2714
منم 20 فروردین 67 هستم .خواهش میکنم .راستی عجب عطرای خوبی داری هااااا موچین چراغ دارت هم خیلی باحاله
خوب میشه عزیزم خوبه که بزرگه هرچی بهش بگی میفهمه.دی سکلومین برای شکم دردشه خوبه بهش بدی.عصری بردیش به دکتر راجب فولیک اسید وکلوتریماکسازول بگو اگه لازم دونست براش بنویسه خیلی عالین
2706