2737
2734
عنوان

تکونای جنین در هفته ۳۷

109 بازدید | 9 پست

سلام خانما من هفته ی ۳۷ هستم 

دکترم مسافرته و شنبه میاد

امروز یکم نسبت به روزهای قبل حرکت بچه کم شده 

بنظرتون حتما باید سونو بدم ؟اخه تازه هم سونو دادم هم نوار قلب و مشکلی نبوده 

اگه تو یکساعت چهار تا تکون داره مشکلی نیست

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  ان شالله ظهور آقامون صاحب الزمان(عج)💟اللهم عجل لولیک الفرج💟نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش …

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

به خدا بس پول دادم مردم چقدر سونو دیگه بیخیال شدم

اگر خدا بخواهد غیر ممکن، ممکن می شود.عزیزم که با چشم های قشنگت امضا من را می خوانی با قلب مهربونت برام دعا کن.

بله توی این هفته ها اگه ب شکل محسوسی حرکتش کم بشه و شیرینی یا بستنی بخوری و ب پهلوی چپ دراز بکشی و بازم تکونای خوبی نداشته باشه هم سونو لازمه هم معاینه دهانه رحم، چون میتونه نشانه زایمان باشه

💗💗💗
به خدا بس پول دادم مردم چقدر سونو دیگه بیخیال شدم

من تو این ماه هر هفته سونو دادم چون آب دور جنین 8 و نیم سانت بود ولی اصلا تغییر نکرد و کم نشد چون مایعات زیاد میخورم، سری اخر هم که رفتم سونو بیمارستان بود سرماخوردگی گرفتم و کلا افتادم😭 

2738
من تو این ماه هر هفته سونو دادم چون آب دور جنین 8 و نیم سانت بود ولی اصلا تغییر نکرد و کم نشد چون ما ...

من که دکترم خودش سونو میکنه با بیمه هم نیست هردفعه ۵۰۰ هزار میگه ادمم می ترسه بگه نه سونو نمیخام یک مشکلی پیش بیاد دار و ندارم را دادم دکترا خوردند حالا فکر می کنم به خدا اصلن نمی رفتم دکتر با حالا چه فرقی می کرد امینوسنتز الکی سونو الکی هی گفتن خوبه خوب البته خدا را شکر جای شکرش باقیه ولی خیلیش الکی بود استرس رفت و امد و.....

اگر خدا بخواهد غیر ممکن، ممکن می شود.عزیزم که با چشم های قشنگت امضا من را می خوانی با قلب مهربونت برام دعا کن.