1676
1605

استون البته امتحان کن رنگ دیوار نره

فقط 33 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با دعای شما باورش سخته ولی انگار منم دارم مادر میشم😄  برای سلامتی همه التماس دعا

اگه میخوای تا شب عید یه اندام ایداه آل داشته باشی

کلیک کن

1677

من با خمیر دندان می کشم..مداد رنگی پاک میکنه...

خودکار نمی دونم...یک قاچ سیب زمینی یک گوشه امتحان کن.ببین میره یا نه.

مهربون باشیم با هم...در حد یک توقف با ماشین واسه خانمی که با کالسکه از خیابون رد میشه...در حد یک لبخند زدن به بچه ای که مامانش دیر اومده دنبالش تو مدرسه...در حد دادن یک دستمال به خانمی که تو اتوبوس دنبال دستمال تو کیف اشه...مهربون باشیم در حد کوچک...ولی همین کوچک ها ایران رو زیبااا میکنه.
8

منم پسرم دیواراتاقشوخودکاری کرده..البته رنگ روغنه..باپودرماشین پاک میشه؟

روزی میرسدمردکوچک من🧒بزرگ مردی میشود👨‍💼که برای نگریستن به چهره ماه مردانه اش بایدسربالاکنم😍😘

من هنوز خط خطی های دخترم رو پاک نکردم از هیچ جایی   عشق میکنم باهاشون همه جا رم مینویسه البته با مداد قربونش بشم روی مهر .جالباسی. سی دی. داخل قابلمه.   

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 

حالا از شما ک گذشت برای بقیه میگم

من زن عموم کل دیوارای خونه را تا نیم متر کاغذ چسبوند ک بچه روش نقاشی کنه

خیلی خوب بود ب نظرم

فقط 12 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر رسیدن به هدف پزشکیه😍
من با خمیر دندان می کشم..مداد رنگی پاک میکنه... خودکار نمی دونم...یک قاچ سیب زمینی یک گوشه امتحان ک ...

وای دستام خشک شدن بس سابیدم پاک نمیکنه ک خمیر دندون البته من رو خودکار کشیدم🙁

https://www.parsine.com/fa/news/511098/چطور-لکه-خودکار-را-از-روی-دیوار-پاک-کنیم

مهربون باشیم با هم...در حد یک توقف با ماشین واسه خانمی که با کالسکه از خیابون رد میشه...در حد یک لبخند زدن به بچه ای که مامانش دیر اومده دنبالش تو مدرسه...در حد دادن یک دستمال به خانمی که تو اتوبوس دنبال دستمال تو کیف اشه...مهربون باشیم در حد کوچک...ولی همین کوچک ها ایران رو زیبااا میکنه.