2733
2734

🥰🥰🥰🥰❤❤❤😍😍😍😍😍😘😘😘😘😘

حستو همه جوره خریدارم😢😢😢😢😢

😍ما قدبلندا واژه ای به نام "این" نداریم چون از  ارتفاعی که ما نگاه میکنیم همه چی "اونه"😍😁آقایوننننننن داداشام،گوفته باشم،اینجه باس ماس.. یعنی کلش باس ماس. این تاپیک  و اون تاپیک لایک و کامنت ماس ماس.یعنی سااایت کلوهومش ماس ماس.. آبجیا فدا مدا  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خدا حفظش کنه😍

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥
2728
🥰🥰🥰🥰❤❤❤😍😍😍😍😍😘😘😘😘😘 حستو همه جوره خریدارم😢😢😢😢😢

انشالله به زودی زود به حق حضرت زهرا یه فرزند سالم و صالح منم دخترمو از خود خانم‌گرفتم این پنج شنبه ام اولین نذری که براش گذاشته بودم انشالله میخوام ادا کنم

2738
انشالله به زودی زود به حق حضرت زهرا یه فرزند سالم و صالح منم دخترمو از خود خانم‌گرفتم این پنج شنبه ا ...

ایشالله... قبول باشه عزیزم

😍ما قدبلندا واژه ای به نام "این" نداریم چون از  ارتفاعی که ما نگاه میکنیم همه چی "اونه"😍😁آقایوننننننن داداشام،گوفته باشم،اینجه باس ماس.. یعنی کلش باس ماس. این تاپیک  و اون تاپیک لایک و کامنت ماس ماس.یعنی سااایت کلوهومش ماس ماس.. آبجیا فدا مدا  
2706