1676
1605
عنوان

اخه چه خبرتونه[ البته مخاطب خاص]

203 بازدید | 13 پست

شوهرم میگه یه دختره بهش گیر داده هی پیام میده اوایل به عنوان مشتری زنگ و اس میداده که من دوست دارم شوهرم هر جقدر میگه من زنو بچه داشته باشم دختره میگه داشته باش ولشون کن باهم باشیم...چرا خراب کردن زندگی یکی دیگه انفدر اسون شده...جمع کن خودتو

دخترم یعنی دنیام همسرم یعنی زندگیم

اینجاست مگه؟؟؟😅

🧿اگر تو تاپیک من کامنتی خواهی گذاشت که احساس میکنی منجر به پربازدید شدن تاپیک میشه و چند ساعت بعد به چند جات فشار میاد و دوست داری خودت و من و تیکه تیکه کنی از عصبانیت، دوست عزیز لطف کن کامنت نذار،شرکت نکن،ممنون پیشاپیش🙏😬

به_ما_چه_آخه# 😑

دوستان کاربر قدیمی ام حرفای بد بد زدم ترکیدم😑💖   _شاهین،شاه من؟❤🙃+جانم دلی،دلنازم؟❤_به نظرت بچمون چشماش چه رنگی میشه؟قهوه ای مثل من؟یا طوسی مثل تو؟❤🙃+ترکیب من و تو عزیزم،رنگ گوهی😐والا مگه ترکیب طوسی و قهوه ای چیزی جز گوهی میشه؟😂😐***عاشق شدم کاش ندونه~دستدلم رو نخونه~اگه بدونه میدونم~دیگه با من نمیمونه***دیوونه،اگه بری دیگه دلخوشی برام نمیمونه~این و بدون که دوسِت دارم من دیوونه~هیچکسی قَدرت و مث من نمیدونه***من با تو هستم و با تو این دنیارو عشقه❤😍sh💍               تراااامپ ،پرچم کشورت،شورت ماست😎                    آی لاو یو درخواست دوستی😂😜تتلیتی اصیل🤞🏿👨🏻‍🎤واسه من وطن مرد من فقط صفر و صدم حد وسطم مرد/=🥀

اگه میخوای تا شب عید یه اندام ایداه آل داشته باشی

کلیک کن

1677
نه مخاطب اونان که زندگی میخوان خراب کنن یکم به خودشون بیان

اها اها،آفرین😅

🧿اگر تو تاپیک من کامنتی خواهی گذاشت که احساس میکنی منجر به پربازدید شدن تاپیک میشه و چند ساعت بعد به چند جات فشار میاد و دوست داری خودت و من و تیکه تیکه کنی از عصبانیت، دوست عزیز لطف کن کامنت نذار،شرکت نکن،ممنون پیشاپیش🙏😬
1668