2726
عنوان

دوران پریودی

1440 بازدید | 40 پست

شمام مثل من رفتار و کاراتون دست خودتون نیست و خیلی عصبی میشید؟ چه کارایی کردین تو این دوران که به ضررتون شده و بعدش کلی بابتش حسرت خوردین 😔😔😔😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

موقعی که اسم انتخاب کردی فازت چی بوده

اشتیاقی که به دیدار تو دارد دل من.....دل من داند و من دانم و دل داند و من.....خاک من گل شود و گل شکفد از گل من.....تا ابد مهر تو بیرون نرود از دل من
2728

واااای من وحشتناکم هم اعصابم همدردپریودی وحشتناکی دارم حالم از این دوران بهم میخوره امروزمروز چهارمه تموم شه راحت شم😥

همسرم میگه: تو زبونی با دوتا سیاره رنگی تو چشات🥺😍چیزایی که باید درمورد من بدونی:سپیده ام عاشق کتاب وقهوه 📚☕️سه ساله که متاهل و متعهدم به یه مرد خوشتیپ وجذاب که مهم ترین داشته ی زندگیمه 🖇❤️‍🔥از ادمای دروغگو متنفرم خیلی راحت ادما، رفتارا، و چیزای سمی رو از زندگیم حذف میکنم، هیچ وقت به بدترین ادم با چشم تحقیر نگاه نمیکنم و خودمو بالاتر نمیبینم واز کسی توقع ندارم تو زندگی🙃تویی که اینو می‌خونی، پوست لبتو نکن، قوز نکن، آب بخور، به اونی که رفته تکست نده، موهاتو شونه کن، مثبت فکر کن، حرص نخور، الکی تو نت نچرخ، هدفاتو و استعدادات چه کوچیک چه بزرگ مشخص کن و کم کم برو سمتشون، آهنگایی که باعث بد شدن حالت می شنو رد کن، خودتو دوست داشته باش، دوش آب سرد بگیر، به روزای گذشته فکر نکن و کیلومتر ها از چیزی و کسی که بهت احساس ناکافی بودن می‌ده فاصله بگیر عزیزم.بهت قول می دم همه چی خوب می‌شه.وخدایی نزدیک تر از رگ گردن 🕊❤️#سپیده🌾
پشت کنکور بودم

الان نیستی ؟؟

اشتیاقی که به دیدار تو دارد دل من.....دل من داند و من دانم و دل داند و من.....خاک من گل شود و گل شکفد از گل من.....تا ابد مهر تو بیرون نرود از دل من
واااای من وحشتناکم هم اعصابم همدردپریودی وحشتناکی دارم حالم از این دوران بهم میخوره امروزمروز چهارمه ...

کاش مردا درک کنن یکم این قضیه رو حواسشون به این موضوع خانوما باشه 😔😔😔😔

خب چه گندایی زدی که قابل جبران نبودن؟ مثلا رفتی به طرف مقابل توضیح هم دادی؟

😂با نامزدم یه دعوا کردم یادم نیست سر چی بود 

بیچاره خودش فهمید حالم خوب نیست چیزی نگفت 

توی پریودی زود عصبی میشم خودش میدونه چمه چیزی نمیگه

2706