1735
1707
عنوان

عکس روسری مو میزارم نظر بدین

319 بازدید | 17 پست

دوستان هستین بزارم،یکی از دوستام خیلی ازش خوشش اومده میگه اگه دوسش نداری بفروش به من حالا به نظرتون قشنگه که بزارم برا خودم یا بفروشم

قشنگه.  رنگش دوس دارم ، مبارک 

هر وقت حسادت کردی یه ماشاءالله بگو جای دوری نمیره 😔 . من به عنوان کسی که تقدیرم پر از چشم زخم ادم های حسوده هرگز اون دو نفر رو نمی بخشم . پس بترس از فردای قیامت که لنگ بخشش یک بیگناه باشی ⭕ 

تا حالا فکر کرده اید که هر پارچه مناسب لباس بارداری نیست ؟

اگه دنبال پارچه مناسب هستین کلیک کنید

1718

کو من چرا نمیبینم

انسانها به میزان حقارتشان توهین می‌کنند،به میزان فرهنگشان عشق می‌ورزند،وبه میزان هویتشان به دیگران احترام می‌گذارند!به میزان کمبوهایشان آزارت می‌دهند،هرچه حقیرتر باشند، بیشتر توهین می‌کنند تا حقارتشان را جبران کنند،هرچه هویتشان عمیق‌تر باشد، محترمانه‌تر رفتار می‌کنند...به اندازه‌ی درکشان می‌فهمند و به اندازه‌ی شعورشان،به شما پاسخ میدهند
1760

وا عکس روسری هم پاک میکنید؟!!

هوا را از من بگیر ...ولی خنده ات را نع/:                       اما تو "هیچ" بودی و دیدم هنوز هم در سینه "هیچ" نیست به جز آرزوی تو🙂♡                                    ‌‌‌‌ 

چه شلوغه بفروش

انسانها به میزان حقارتشان توهین می‌کنند،به میزان فرهنگشان عشق می‌ورزند،وبه میزان هویتشان به دیگران احترام می‌گذارند!به میزان کمبوهایشان آزارت می‌دهند،هرچه حقیرتر باشند، بیشتر توهین می‌کنند تا حقارتشان را جبران کنند،هرچه هویتشان عمیق‌تر باشد، محترمانه‌تر رفتار می‌کنند...به اندازه‌ی درکشان می‌فهمند و به اندازه‌ی شعورشان،به شما پاسخ میدهند
1759