2733
2734
عنوان

خانما ناهار چی بزارم؟؟؟😕

364 بازدید | 34 پست

امروز سر کار نرفتم تو خونه ام موندم چی بپزم میلم به هیچ غذایی نمیکشه اینم بگم دیروز مرغ داشتیم وسبزی خورشتی هم برای قرمه سبزی ندارم   

خدایا شکر 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

من که کتلت مو هم پختم

خاک انداز کیست ؟ خاک انداز یه سری کاربر هستن تا یکی تاپیک میزنه ، سریع مثل خاک انداز خودشونو میندازن وسط و کامنت میذارن : (خب چکار کنم)،(به تو چه)یا(به ما چه) این که گُل ⚽️ به خودیه 😂 خب اگه میگی (به ما چه)میشه بگین شما وسط این تاپیکی که به شما مربوط نیست ، چه گوهری می اَفشانین ؟ آهای شمایی که می نویسین : (خب چکار کنم) شما بفرما مابقیِ اورانیوم هایی که تو تاپیک های قبلی جامونده رو غنی بفرمایین کاش فضای مجازی ، یه فیلتری داشت کسایی که فرهنگِ حضور در سایت های عمومی رو ندارن ، نتونن ورود کنن و انرژی منفی هاشون رو به اشتراک بذارن لطفا کاربرای خاک انداز به تاپیک من نیان  مرســـی ، اَه   

انواع سوپ 

انواع آش 

انواع پلو 

انواع دلمه 

انواع کتلت و کوکو 

انواع خورش 

متفرقه مثل آبگوشت و اشکنه و کوفته و ماکارونی و لازانیا و پیتزا و تن ماهی 

انواع غذای نونی مثل املت و نیمرو و خاگینه و کباب تابه ای و جگر تابه ای و کشک بادمجون 

انواع ساندویچی 

انواع غذاهای کبابی 

انواع خوراک مثل یتیمچه و تاسکباب و خوراک لوبیا، عدسی 

ماهی و میگو 

انتخاب کن 😂

دیشب مهمونی بودیم یکم کشک بادمجون یکم الویه چندتا شامی و یه ظرف زرشک پلو مرغ میزبان داد اوردم فعلا کارمو راه میندازه😂😂

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
2706