2726
عنوان

بچه ها بیاین 😔

160 بازدید | 10 پست

تایپکای دعارو استقبال نمی‌کنیم چرا 😔

الان ختم ۷۰۰۰۰استغفار گذاشتم مدتیه😔 اما هنوز کامل نشده .اینم بگم من این ختمو واسه کل نی نی سایتیا برداشتم نه تنها خودم.

اگه میشه این تایپک وپربازدید کنید مثل تایپکای دیگه.درضمن  ثواب هم میبرین 😌👇👇👇👇

ذکرشریف 🌹 استغفرالله الذی لا اله الا هو الحی القیوم و اتوب الیه 🌹👉👉👉👉

یا علی التماس دعا 🌹🙏

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

امام حسین علیه السلام فرمودن هرکس که بچه دار نمیشه زیاد استغفار کنه.استغفار یه نمازی هم دار .تنها راهی که برای بچه دار شدن دین توصیه میکنه استغفار هست

اگر بی حجابی تمدن است                                                       پس حیوانها در اوج تمدن هستند                                  چرا که از همه عریانترند                                                    (شهید مطهری)                                         
2728
امام حسین علیه السلام فرمودن هرکس که بچه دار نمیشه زیاد استغفار کنه.استغفار یه نمازی هم دار .تنها را ...

آره یک علت برگذاری این تایپک همین هست 👌

یادمون نره نیت کنیم و استغفار کنیم برای ظهور امام زمان. فقط خیلی طولانیه خب اسی

اگر بی حجابی تمدن است                                                       پس حیوانها در اوج تمدن هستند                                  چرا که از همه عریانترند                                                    (شهید مطهری)                                         
یادمون نره نیت کنیم و استغفار کنیم برای ظهور امام زمان. فقط خیلی طولانیه خب اسی

آره عوضش خیلی کاربردیه👌