2737
2739
عنوان

درد و دل شبونه...

312 بازدید | 22 پست

سلام خانمای عزیز سایت.

تاپیک زدم درد و دل کنم دیگه واقعا ناراحتی اعصاب گرفتم .    از دست خانواده ی شوهرم .

کاری نمیکنن حرفی نمیزنن ولی تا دلت بخواد ادا در میارن و بی محلی میکنن . 

میرن تو یه اتاق بلند بلند میخندن من میرم تو اون اتاق یکی یکی میان بیرون میرن تو آشپزخونه دوباره تکرار میکنن. 

. وقتی به شوهرم میگم میگه مگه چکارت کردن. 

مخصوصا وقتی شوهرم نیست. حرفاشونم حرف خاص نیست. ولی نیش زیاد داره.  

همه جمع میشن و مهمون بازی میکنن ولی مارو نمیگن بعد میگن اره فلان جا بودیم نیومدی!!!! خوب گفتین و نیومدم؟

مثلا دارم با بچم بازی میکنم مادرشوهرم میگه خوبه دیگه چشمش نزنی. ولی جلو شوهرم ماشالا ماشالا میکنه.

خواهرشوهرام پنج تاشون عکس همه بچه ها فامیل رو میزارن رو پروفايل و اینستاگرام و کلی قربون صدقه و فدا مدا میرن. ولی تا حالا عکس بچه منو نزاشتن جایی. میبیننش خیلی میخوانش و کلی از پسرم عکس میگیرن ولی نمیزارن. به شوهرم میگم میگه ول کن شروع نکن. ولی واقعا میسوزونن منو.    

پسرم هفت ماهه بدنیا اومده. خانوادم غرق کادو کردن بچه رو. ولی هیچ کدوم از عمه هاش بهش کادو ندادن. دلم گرفته. شما باشید چه کار میکنید . منو مثل خواهر کوچکترتون راهنمایی کنید♥

من باشم بهشون رو نمیدم

تو واقعا پا میشی میری تو اتاقی که همه جمع هستن و تو رو نگفتن !؟ 

بدون همسرت اصلا چرا اونجایی!؟ 

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

کاری ازت برنمیاد.فقط بی محلشون کن.نزار فک کنن واست مهمن.چقدم خواهرشوهرداری

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 
2738

من اگ باشم مثل خودشون رفتار میکنم. تجربه ثابت کرده هر چی بی محلی کنیم بیشتر جذب میشن. اگ هر مسایل کوچیکو گله کنیم از همسر، حساس میشه و دیگ گوش نمیده ب عمق حرف... پس اگ گله ای بخاد صورت بگیره باید سنجیده باشه.

به نظرم اگه غرشو به شوهرت بزني بدتر ميشه بايد با سياست به شوهرت بفهموني كاراي خانوادشو

وضعیت واتساپ برام میزارن چرت  پرت میگن.شوهرم میگه تو چرا به خودت میگیری. نمیتونم جلو درد و دلامو بگیرم نگم بهش

بابا بيخيال اصلا به اين چيزا فكر نكن سعي كن ازشون دوري كني و زندگي خودتو كني هرچي كمتر ببينيشون كمتر عذاب ميكشي با خونواده خودت رفتو آمد كن توهم به اونابي محلي كن اميدوارم كه خدا خودش جوابشونو بده

وای وای چه بیکاری والا گور پدرشون من که نه خواهر شوهر دارم ونه جاری یه مادر شوهر دارم حوصلشو ندارم هر وقت میرم خونشون اصلن حرف نمیزنم فقط بچه ها بازی میکنن برمیگردیم والا من بودم ارتباطم رو خیلی کم میکردم وارزش خودم پایین نمیوردم فک کنن چه خبره وچه خری هستن مگه خود ازاری داری میری عین روز روشن باید چی کار کنی

تو جامعه ما همیشه میگن زن باید سیاست داشته باشه 

زن باید حواسش ب شوهرش باشه 

زن ی جاهایی کوتاه بیاد ب خاطره زندگیش 

همیشه خانواده شوهر مهمتر از خانواده زنه

اگه ی خانم سوهرش فوت کرد سخت ازدواج میکنه ولی این حقه مرد ک زود ازدواج کنه 

فقط میگن زن زن زن ....

پس مرد چی 😑😑

2706