2733
2734
عنوان

خانما خوش سلیقه

104 بازدید | 13 پست

پوهامو خونه رنگ کنم یا برم ارایشگاه هر وقت رفتم گند زده به موهام . الانم یک رنگی میخام موندم برم ارابشگاه یا خودم بزارم . لااقا خودم دقتم بیشتره

ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اگه بلدی بزار اگه نه برو آرایشگاه

من همیشه خودم رنگ میکردم عین آرایشگاه الان دیگه گذاشتم موهای طبیعی خودم دربیاد

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا
2738
ببخشید عزیزم میتونم بپرسم  چن وقت از عقد میگذره؟  اولین باره رنگ میذاری؟

عید بود. نه اولین بار نیست. اما به این روشنی اولین باره. قبلا هم میخواستم ارایشگره تن خاکستری داد به موهام منم متنفرم از دووی اینا

عید بود. نه اولین بار نیست. اما به این روشنی اولین باره. قبلا هم میخواستم ارایشگره تن خاکستری داد به ...

اولین بار چه رنگی کردی؟ 

چند وقت بعده عقد ؟ عکس داری از اون رنگ ؟

من تازه عقد کردم .. نمیدونم چه رنگی بذارم 

یا اصن رنگ بذارم یا نه 

کی بذارم ؟ الآنا یا عید ☹☹

اولین بار چه رنگی کردی؟  چند وقت بعده عقد ؟ عکس داری از اون رنگ ؟ من تازه عقد کردم .. نمیدونم ...

نه عزیزم .از وقتی عقد کردم کا رنگ نزاشتم مجرد بودم گذاشتم . ولی الان میخام بزارم. منکه فک میکنم چون تازه عقد کردم یک تغییر اساسی بکنم که تو چش بیام . میخوام کلا بور کنم. البته من یکم بور هم هستم .