2733
2734
عنوان

حالم بده

83 بازدید | 12 پست

بچها حالم بده داغونم. هرموقع با شوهرم دعوام میشه عصبی میشم دیوونه میشم داغون میشم بهش حمله میکنم چون میبینه من ناراحتم نمیاد ارومم کنه سکوت میکنه همین منو داغون میکنه. بعضی وقتا ارزو میکنم کاش هیچوقت عاشقش نبودم کاش عاشق یکی دیگه بشم باهم بریم. خیلی دوسش دارم ولی خیلی بهم دروغ میگه. مثلا الان یه دروغ بهم گفت بعد من میدونستم دروغه بهش گفتم مرگ منو قسم بخور ک راست میگی مرگ منو قسم خورد. الان اون حالت عصبی اومده سراغم چیکارکنم بنظرتون اروم بشم حالم ازش بهم میخوره دیگه. نمیخام ببینمش فقط بگین چیکار کنم اذیت بشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
2738
مواظب سلامتیت  باش، هرچی حرص بخوری به خودت آسیب میزنی ،اون که چیزیش نمیشه،دور از جون همش میشه م ...

اره بخدا میدونم ولی خب نمیتونم. حس میکنم مریض شدم مریضی روحی روانی. خیلی حرص میخورم خیلی. کاش هیچوقت نمیدیدمش

الهی بمیرم  حتما خیلی  بهت سخت گذشته که توی این شیش ماه ازش زده شدی 😕😕

داغونم بخدا. الان فهمید چقد ناراحت شدم بجای اینکه بیاد از دلم دربیاره نشسته داره تو گوشی بازی میکنه. شهر غریبم هستم هیچکیو ندارم. کاش میمردم

اره بخدا میدونم ولی خب نمیتونم. حس میکنم مریض شدم مریضی روحی روانی. خیلی حرص میخورم خیلی. کاش هیچوقت ...

عزیزم دروغ گویی یه عادته،احتمالا از بچگی اینطوری بوده،این مشکل زن دایی منم بود،یه روده راست تو شکمش نبود داییم😂چقدر ما بچه بودیم زن داییم حرص میخورد یادمه،

عزیزم دروغ گویی یه عادته،احتمالا از بچگی اینطوری بوده،این مشکل زن دایی منم بود،یه روده راست تو شکمش ...

خیلی سخته فقط اونایی منو میتونن درک کنن ک با یه ادم دروغگو زندگی کردن