2410
2553

بخداخیلی خسته شدم ازفکرکردن که چجوری پول جمع کنم ومنم مثله این همه ی ادم خونه دارشم توروخدابرام دعاکنیدکه امسال به ارزوم برسم بخداخیییییلی سخته زندگی باخوانواده ی شوهرم خیلی دارن اذیتم میکنن همش پسرمومیزنن اگه رفت پیششون زدنش ازصبح تاشب که میشه منوپسرم تواتاقیم دربسته بخداالان دارم مینویسموگریه میکنم😭😭

غم های من ازاینجاشروع شدهمش هفت سال بودم روزی که پدرم منوگذاشت وتاابدرفت فقط باچشام نگاه میکردم همه گریه میکردن جزمن نمیدونستم چی شده بابچهابازی میکردم مدت هاگذشت ومن فکرمیکردم بابام رفته مسافرت یروزی رفتم سراغ مامانم وگفتم مامان پس چرابابام نمی یادازمسافرت دیگه مارومیخواد؟مادرم اشک توچشاش جمع شدگفت بابات دیگه رفت تواسمون دیگه هم نمی یادمنم رفته روپله هانشستم هوابارونی بودیادمه به اسمون نگاه کردم به خداگفتم اخه خداچراباباموازم گرفتی هنوزازش سیرنشدم باباموخوب نشناختم چجوری برم مدرسه ودوستام باپدراشون روببینم ولی من بدون پدراون روزکلی گریه کردم وفهمیدم دیگه بابام رفت کسی که بمیرددیگه برنمیگرددواین قصه ی غمناک بچگیم 😢😢

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

عزیزم چله بردار مسرتو تو خونه پیش خودت نگه دار 

افوض امری الی الله ان الله بصیر بالعباد بگو 

ذکر یونسیه بگو خدا از این زندان نجاتت بده

ختم صلوات حضرت زهرا بگو 

مرتب دعای فرج الهی عظم البلا بخون 

یا قاهر العدو یا والی الولی یا مظهر العجائب یا مرتضی علی ع

خدا حاجت دلتو بده و همیشه شاد و سلامت باشی

بابام آسمونی شد یادتونه میگفتم برا سلامتیش دعا کنین ؛ بابام رفت و رو دلم یه دنیا غم گذاشت( قبلا عضو بودم ولی بخاطر زدن حرف حق اونایی که تاب شنیدن نداشتن ترکوندن کاربریم رو)
2706