2703
2553

هفته ۴ ام لک بینی داشتم رفتم شیاف داد هر ۱۲ ساعت و قرص دوفاستون هر ۸ ساعت میترسمممم یعنی بچم برام میمونه؟؟ 

کی مث من بوده و بچش مونده؟؟😢😢

دخترم سالم بیا بغلم من برا بودنت جونمو دادم روحمو دادم مامانی عاشقتم  

تو ماه اول نداشتم ولی ماه دوم خونریزی و لک بینی داشتم، استراحت و مطلق و شیاف پروژسترون استفاده کردم، خدارو هزار بار شکر الان ماه چهارمم، نگران نباش، شیاف بزن، اصلا کار نکن

من اصلا توفکر نینی نبودم چون سابقه عقب زدنم داشتم لکه بینی افتادم گفتم دیگه دارم پریود میشم بعد ۴ روز ۵ روز طول کشید لکه بینی بود نیومد‌ 😐۳ هفته بعدش دیدم طولانی شد بیبی زدم دیدم مثبته رفتم سونو گفت ۱۰ هفته ای😐تازه دردم داشتم بهم شیاف داد ولی طبق لکه بینی ۷ هفته بودم انگاری ولی خدانگه داشت😂

قلبمو شکست..روزها..ماه ها... بم بی توجه بود... کسی که عاشقش بودم..یروز که اصلا جواب زنگامو نمیداد بادوستاش پارتی گرفته بود...نوشتم:یروز توعصبی من بیخیال تو ناراحت من بیخیال توبی تاب من بی خیال یروزم نوبت تو میشه هی زنگ بزنی جواب ندم پیام بدی جواب ندم...اون زمان بهم پوسخند زد..چون میدونست چقد عاشقشم و مطمئن بود نمیشه من بهش بی توجه باشم...شروع شد ..اینبار هربار منو میشکست دیگه خودمو جمو جور نمیکردم...غرق بودم تو افسردگی تو غم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
تو ماه اول نداشتم ولی ماه دوم خونریزی و لک بینی داشتم، استراحت و مطلق و شیاف پروژسترون استفاده کردم، ...

یعنی بچه منم میمونه برام؟😭😭

خونریزی شدید،و لکه بینی و دفع لخته داشتم،با شیاف و آمپول پرولوتون و استراحت مطلق در کنارش رچم صحیح و ...

بمن شیاف پروژسترون داد هر ۱۲ ساعت با قرص دوفاستون هر ۸ ساعت 

یعنی بچم میمونه برام😢😢😢؟؟

من اصلا توفکر نینی نبودم چون سابقه عقب زدنم داشتم لکه بینی افتادم گفتم دیگه دارم پریود میشم بعد ۴ رو ...

ینی خدا بچه منم نگه میدارع؟؟😢😢😢توروخدا برام دعا کن 

بمنم شیاف پروژسترون هر۱۲ ساعت و قرص دوفاستون هر ۸ ساعت داد😢😢

ینی خدا بچه منم نگه میدارع؟؟😢😢😢توروخدا برام دعا کن  بمنم شیاف پروژسترون هر۱۲ ساعت و قرص دوف ...

انشالله میمونه عزیزم ۱۰ تاصلوات برات فرستادم عزیزم

قلبمو شکست..روزها..ماه ها... بم بی توجه بود... کسی که عاشقش بودم..یروز که اصلا جواب زنگامو نمیداد بادوستاش پارتی گرفته بود...نوشتم:یروز توعصبی من بیخیال تو ناراحت من بیخیال توبی تاب من بی خیال یروزم نوبت تو میشه هی زنگ بزنی جواب ندم پیام بدی جواب ندم...اون زمان بهم پوسخند زد..چون میدونست چقد عاشقشم و مطمئن بود نمیشه من بهش بی توجه باشم...شروع شد ..اینبار هربار منو میشکست دیگه خودمو جمو جور نمیکردم...غرق بودم تو افسردگی تو غم 
2714
بمن شیاف پروژسترون داد هر ۱۲ ساعت با قرص دوفاستون هر ۸ ساعت  یعنی بچم میمونه برام😢😢😢؟؟

آمپول پرولوتون دکتر برات بنویسه بزن.اون عالیه.خیلی بهتره از شیافه.در ضمن شیاف هم خارجی بگیر.

آره عزیزم چرا نمونه.من دکتر و ماما بهم گفتن بچت سقط شده با اون خونریزیت.ولی خدا خیلیییییی بزرگه

آمپول پرولوتون دکتر برات بنویسه بزن.اون عالیه.خیلی بهتره از شیافه.در ضمن شیاف هم خارجی بگیر. آره عز ...

مرسی عزیزدلم بهم امیدواری دادی😢😢خدا نی نی نازتو برات نگه داره الهی

من الان هفته نهم هستم

از جمعه خونریزی و لکه بینی دارم

سرویس شدما

البته بعضیا میگن چون زمان پریودم هست طبیعیه ولی واقعا استرسش ادم رو از پا درمیاره

تقریبا هرروز از دخترم عکسای زیبا میگیرم با وسایل ساده دوست داشتین به پیجش سر بزنین.                            ala_21_5_99@
من الان هفته نهم هستم از جمعه خونریزی و لکه بینی دارم سرویس شدما البته بعضیا میگن چون زمان پریودم ...

رفتی دکتر عزیز دلم؟😢

من دارو بهم دادن ولی خیلی خیلی نگرانم

رفتی دکتر عزیز دلم؟😢 من دارو بهم دادن ولی خیلی خیلی نگرانم

پروژسترون تزریق کردن و استراحت مطلق

هلاک شدم از استرس بخدا

تقریبا هرروز از دخترم عکسای زیبا میگیرم با وسایل ساده دوست داشتین به پیجش سر بزنین.                            ala_21_5_99@
پروژسترون تزریق کردن و استراحت مطلق هلاک شدم از استرس بخدا

بمن شیافشو داد ایکاش بمنم تزریق میکرد😢

یعنی بچم میمونه برام؟😢

2706