2726

﷽❣ سلام امام زمانم ❣﷽مهدي اگر از دلشدگانت بوديم🌼چون ديده ي نرگس نگرانت بوديم�🌼🌼🌼 با اين همه روسياهي و بارگناه🌼اي کاش که از منتظرانت بوديم.🌼🌼🌼اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم اللهم عجل لولیک الفرج.❤❤❤

بخدا با فکر اینکه سید اولاد پیغمبر, عزیز دل زهرا, نایب بر حق امام زمانم ناراحته برای شهادت پر افتخار سردار رشید و پر عزتمون, دل میخواد منفجر بشه. دعا کن برای دل امام زمانمون عج و رهبر عزیزمون که آروم بگیره و خدای نکرده زبانم لال دعا نکنه که از پیشمون خدای نکرده بره و آرزوی شهادت بکنه. 

بیایین برای اروم گرفتن دل حضرت بقیه الله عج و پیشوای شجاع و با جسارتمون, هر کدوم یه پنج تا صلوات بفرستیم.

و اگر زحمتی نیست برای جلو افتادن انتقام پدرمون حاج قاسم, از این دست پرورده شیطان رجیم, و هر چه سخت تر شدن و محکم بودنش یه آیه الکرسی بخونیم. ممنون از همه عزیزان.

﷽❣ سلام امام زمانم ❣﷽مهدي اگر از دلشدگانت بوديم🌼چون ديده ي نرگس نگرانت بوديم�🌼🌼🌼 با اين همه روسياهي و بارگناه🌼اي کاش که از منتظرانت بوديم.🌼🌼🌼اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم اللهم عجل لولیک الفرج.❤❤❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تروخدااا تاپیک نزنین 

میان هرچی دلشون میخاد توهین میکنن تهمت میزنن خواهش میکنم قفل کن تاپیکتو 😭😭😭😭

با نام و یادخدا شروع میکنم.گروه بنفش 💜💜💜 قد ۱۶۸ وزن اولیه ۹۴ وزن هدف ۷۰ 💪💪💪💪من میتونم به هدفم برسم 
2728